Компанія Terraform Labs оголосила про банкрутство.

  • 22.01.2024 10:47
  • 2 хвилини читання
Компанія Terraform Labs оголосила про банкрутство.

Компанія Terraform Labs, створена До Квоном і відома своїм стейблкоїном TerraUSD (UST), подала заяву про банкрутство. Інформацію про це оприлюднив Cointelegraph.

Компанія Terraform Labs заявила, що виготовиться всіх фінансових зобов'язань перед працівниками та постачальниками під час розгляду справи, не потребуючи додаткового фінансування. Зобов'язання компанії оцінюються в діапазоні від $100 млн до $500 млн.

"Подача заяви про банкрутство дозволить компанії здійснювати свій бізнес-план, одночасно проводячи поточні судові розгляди", - вказано в документі.

Історія провалу Terraform Labs

Заяву про банкрутство було подано всього за чотири дні після того, як Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) згодилася відкласти майбутнє судове засідання у справі До Квона, пов'язаній із шахрайством, на 25 березня, після отримання прохання його юридичної команди про відстрочення розгляду.

У травні 2022 року екосистема Terra зазнала краху. Незабаром після цього один зі співзасновників компанії, До Квон, зник. Його розташування залишалося невідомим до тих пір, поки його не затримали в Чорногорії у березні 2023 року. Причиною затримання стало використання неправдивих документів у спробі виїхати з країни.

SEC вперше висунула цивільні звинувачення проти компанії Terraform Labs та її засновника Квона у лютому 2023 року. За заявою від SEC, обидві сторони заговорили з метою здійснення шахрайства, яке вимагало мільярднів доларів, що пов'язані з криптовалютними токенами, відомими раніше як UST і Terra (LUNA).

Екстрадиційне питання

США та Південна Корея намагаються отримати екстрадицію Квона. З часом все частіше висловлюються думки, що його можуть засудити до кількох термінів ув'язнення у обох країнах. За вироком суду Квон перебуватиме під "екстрадиційним ув'язненням" протягом шести місяців, поки триватиме розгляд запиту Південної Кореї.