Компанія Tether надала грант проекту BTCPay Server.

  • 03.04.2024 09:00
  • 3 хвилини читання
Компанія Tether надала грант проекту BTCPay Server.

Компанія Tether, яка є емітентом стейблкоїна USDT, 2 квітня оголосила про надання гранту у розмірі $100 000 фонду BTCPay Server Foundation. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Таким чином, керівництво підкреслило свою підтримку руху за вільне та відкрите програмне забезпечення (FOSS). Генеральний директор Tether Паоло Ардуіно зауважив, що компанія вірить у трансформаційний потенціал технологій і прагне надавати розробникам можливість створювати інноваційні рішення для користувачів по всьому світу.

Фонд BTCPay Server Foundation, відомий своїм програмним забезпеченням з відкритим вихідним кодом, дозволяє торговцям і компаніям по всьому світу приймати платежі в біткоїнах та стейблкоїнах на Liquid. Це підкреслює важливу роль вільного програмного забезпечення в сприянні технологічному прогресу та забезпеченні доступу до передових технологій для всіх.

BTCPay Server - це відкрите програмне забезпечення для створення власних платіжних шлюзів з використанням криптовалют. Він дозволяє підприємствам та користувачам приймати платежі у біткоїнах та інших криптовалютах без посередництва сторонніх сервісів. BTCPay Server є вільним від комісій і забезпечує повний контроль користувачів над їхніми фінансами.

BTCPay Server - це програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, яке дозволяє продавцям та компаніям приймати BTC як оплату за товари та послуги. Воно було створено для надання децентралізованої та самостійної альтернативи стороннім платіжним процесорам.

BTCPay Server дозволяє користувачам обробляти транзакції біткоїн напряму, без посередників, таких як традиційні платіжні системи чи фінансові установи. Однією з ключових особливостей BTCPay Server є його спрямованість на конфіденційність та безпеку.

Підтримка від Фонду прав людини

Як відомо, не тільки Tether надає підтримку компаніям та стартапам у галузі Біткоїну. У березні 2024 року Human Rights Foundation нагородила грантами 14 проєктів з Біткоїну на загальну суму у $500 000. Один з отримувачів допомоги - BTCPay Server. Особливо відзначено внесок розробників у забезпечення можливості проведення транзакцій в складних політичних та економічних умовах.