Компанія Tether сприятиме впровадженню Біткоїна в Узбекистані.

  • 07.03.2024 14:15
  • 3 хвилини читання
Компанія Tether сприятиме впровадженню Біткоїна в Узбекистані.

Компанія Tether, випускаючи стейблкоїн USDT, уклала угоду про співпрацю з Національним агентством перспективних проектів (НАПП) з метою просування Біткоїна, стейблкоїнів та блокчейн-індустрії в Узбекистані. Цю інформацію опубліковано на офіційному веб-сайті Tether.

Tether укладає угоду про співпрацю з Національним агентством проектів розвитку чираз Республіки Узбекистан з метою дослідження та сприяння розвитку та впровадженню біткоїна, стейблкоїнів, технології блокчейн, P2P та токенізації цифрових активів у країні, – зазначено у повідомленні.

Ініціатива спрямована на підтримку економічного розвитку та інновацій в Узбекистані.

«Ми раді співпрацювати з НАПП для вивчення великого потенціалу блокчейну та пірингових телекомунікаційних технологій в Узбекистані. Ця співпраця підтверджує зацікавленість Tether у заохоченні інновацій та відповідальному розвитку екосистеми цифрових активів по всьому світу», – заявив генеральний директор Tether Паоло Ардоїно.

У НАПП було відзначено, що в умовах постійної цифрової трансформації як приватний, так і державний сектори Узбекистану прагнуть співпрацювати з компанією Tether та залучати місцеві академічні інститути. Головною метою є розробка та запровадження освітніх програм, що спрямовані на поглиблення розуміння громадськістю технології блокчейн, пірингових телекомунікацій та їх практичне застосування. Ці ініціативи спрямовані на підготовку студентів та професіоналів індустрії цифрових активів з необхідними знаннями та навичками для успішної роботи.

Швидкі темпи розвитку індустрії цифрових активів в Узбекистані

Починаючи з вересня 2023 року, влада Узбекистану внесла зміни до правил ліцензування в індустрії цифрових активів, покладаючи відповідальність за видачу ліцензій на НАПП. Крім того, агентство контролює обсяг та процедуру сплати державного збору за отримання ліцензій.

Тепер глава держави Шавкат Мірзійоєв вніс зміни до кримінального та адміністративного кодексів, які передбачають покарання за незаконні дії, що пов'язані з видобутком та використанням біткоїна та криптовалют.

План Tether

Генеральний директор компанії Tether, Паоло Ардоїно, вважає, що незабаром більшість компаній розумітимуть потенціал біткоїна і включать цей актив до своїх інвестиційних портфелів.

Згідно з останнім аудиторським звітом, емітент USDT утримує біткоїни на суму $2,8 млрд на своєму балансі.