Компанія Tether успішно накопичила 2,8 млрд доларів у криптовалюті біткоїн.

  • 01.02.2024 10:02
  • 2 хвилини читання
Компанія Tether успішно накопичила 2,8 млрд доларів у криптовалюті біткоїн.

Tether, компанія, що випускає стейблкоїни USDT, утримує біткоїни на суму $2,8 млрд на своєму рахунку, згідно з аудиторським звітом від компанії BDO.

Активи компанії Тетер. Джерело: BDO.

Незважаючи на те, що Tether відома головним чином через свою стейблкоїну, компанія є інвестором і засновником інфраструктури в багатьох стратегічних секторах - від штучного інтелекту до P2P-телекомунікацій, від видобутку біткоїнів до виробництва відновлюваної енергії.

Протягом останнього кварталу компанія отримала прибуток у розмірі 2,85 мільярда доларів, з яких приблизно 1,85 мільярда доларів отримано від золота та біткоїнів. Загалом, у 2023 році Tether заробила 6,2 мільярда доларів.

Інвестиції у біткоїн

Як повідомлено, Tether регулярно вкладає частину свого прибутку у біткоїн. Компанія оголосила, що переводить свої резерви стейблкоїнів у BTC та ухиляється від державних боргових зобов'язань США.

В вересні 2022 року Tether вперше придбала біткоїни. Перша покупка склала 33 980 BTC. Після цього компанія постійно купує біткоїни кожну квартальну сторону. Друга за розміром покупка була здійснена у березні 2023 року і становила 15 915 BTC. Остання покупка 8888 BTC була здійснена наприкінці четвертого кварталу 2023 року.

На сьогодні наша компанія посідає 11-те місце в рейтингу найбільших власників біткоїнів.

Інвестиції у гірничу справу

Окрім постійних інвестицій у біткоїн, Tether у листопаді минулого року висловила намір вкласти $500 млн у майнінг біткоїнів.

На створення центрів обробки даних будуть виділятися кошти протягом пів року. Частина з цих коштів буде використана для придбання акцій у інших компаніях, що займаються майнінгом. Зараз вже активно будуються ферми в Уругваї, Парагваї та Сальвадорі. Можлива потужність кожної ферми коливається від 40 до 70 мегаватів. Основна ціль компанії - досягти 1% глобального рівня хешрейту мережі біткоїна.