Компанія VanEck вирішила виключити Bitcoin Strategy ETF зі свого списку: їх розглядували наступні фактори.

  • 17.01.2024 18:15
  • 3 хвилини читання
Компанія VanEck вирішила виключити Bitcoin Strategy ETF зі свого списку: їх розглядували наступні фактори.

Рішення про скасування акцій VanEck Bitcoin Strategy ETF було прийнято близько тижня після отримання компанією схвалення Комісією з цінних паперів та бірж США (SEC) для включення їх до списку свого Bitcoin ETF-фонду.

Управляюча активами компанія VanEck повідомила про свої наміри закрити та ліквідувати ф’ючерний фонд із Біткоїном менш ніж через два роки після його початку роботи.

У своїй заяві від 17 січня компанія VanEck повідомила, що рада опікунів схвалила ліквідацію та розпуск Bitcoin Strategy ETF, який був торгований на біржі Cboe BZX з листопада 2021 року. Це рішення було прийняте приблизно через сім днів після того, як компанія отримала дозвіл від Комісії з цінних паперів і бірж США на включення акцій свого спотового BTC ETF до лістингу.

"VanEck постійно відстежує та оцінює свої пропозиції ETF на підставі різних факторів, таких як продуктивність, ліквідність, активи під управлінням, інтерес інвесторів та інші", - повідомили у VanEck. "Рішення про ліквідацію фонду було прийнято на підставі аналізу цих факторів та інших виробничих міркувань".

На ранкових торгах УРФ знизився на 0,7%, що призвело до найнижчого закриття у 2024 році, а ф'ючерси на Біткоїн знизилися на 0,8%. Станом на 31 грудня загальна вартість чистих активів становила $54,4 млн, а середній денний обсяг торгів за останні 30 днів становив близько 37 000 акцій.

VanEck повідомляє, що акціонери матимуть можливість продати свої акції Bitcoin Strategy ETF до 30 січня. Ті, хто вирішить зберегти їх до моменту виключення з лістингу, отримають розподіл грошових коштів на дату ліквідації, яка, повідомляється, запланована на 6 лютого.

Раніше ми повідомляли про те, яку кількість угод здійснили на спотовому ринку Біткоїн-ETF у перший день торгів.

Вам це може стати цікавим.

  • Криптоопціони та ф'ючерси: Як заробити на похідних інструментах криптовалютного ринку.
  • Велетенські компанії Волл-стріту перешкоджають інвестиціям клієнтів у біткоїн-ЕТФ: що відбувається.
  • Як впливає прийняття біткоїн-ETF на криптовалютну індустрію?