Компанія Visa представила свій аналітичний веб-сайт про стейблкоїни.

  • 26.04.2024 15:00
  • 4 хвилини читання
Компанія Visa представила свій аналітичний веб-сайт про стейблкоїни.

Платіжний лідер Visa спільно з постачальником блокчейн-даних Allium Labs запустив новий веб-сайт для аналізу стабільних криптовалют.

Проект отримав назву Visa Onchain Analytics Dashboard. Його метою є надання користувачам чіткого уявлення про активність у галузі стейблкоїнів. Це дозволить кожному, хто зацікавлений у екосистемі стейблкоїнів, легко отримати доступ та відстежувати її розвиток.

Призначення Visa Onchain Analytics Dashboard полягає у спрощенні розуміння ринку стейблкоїнів. До складу його входить інформація про активних користувачів, обсяги за монетами і блокчейнами, розміри транзакцій та постійно оновлювані набори метрик, що робить процес сприйняття даних легким.

Керівник відділу криптовалют Visa, Куй Шеффілд, у своєму блозі зазначив, що компанія прийняла таке рішення після поширення лінійної діаграми в соціальних мережах. На цьому графіку порівнювали найбільші світові розрахункові мережі з річними обсягами стейблкоїнів за грошовими переказами. За даними діаграми, сегмент стейблкоїнів раптово зрослося з 2016 року і до 2021-2023 років вже досягло показників Visa.

Також рекомендуємо ознайомитися з тим, чому новий законопроєкт про стейблкоїни в США є важливою перемогою для Ethereum.

Шеффілд зазначає, що в повних даних є значна кількість шуму від ботів. Вони виконують потрібні операції з криптовалютами, такі як арбітраж, забезпечення ліквідності та маркетмейкінг. Можливість програмування транзакцій, яку блокчейн надає, є унікальною. Однак, за словами представника Visa, цю можливість складно порівняти з органічними платежами, що, ймовірно, ініціюються кінцевим споживачем або бізнесом.

Там було виявлено, що прибирання ботів призвело до зменшення 30-денного обсягу транзакцій з $2,65 трлн до $265 млрд. Проте кількість активних користувачів стейблкоїнів продовжує зростати і становить 27,5 млн.

Одночасно надана статистика відноситься лише до обсягу транзакцій у ланцюжку. Більшість криптовалютних операцій відбувається на біржах, де вони фіксуються у власних книгах бірж і лише в рідких випадках відбуваються в мережі.

В компанії Visa наголосили, що вони не є захисниками Tether, але їх статистика занижує реальний обсяг USDT, вказуючи на те, що USDC від Circle складає більшу частку транзакцій, ніж це є насправді.

Нагадаємо, що в лютому цього року на фоні відновлення USDC та зростання Tether загальна ринкова вартість стейблкоїнів зросла майже до 140 мільярдів доларів, вперше з кінця 2022 року.

Щоб краще розібратися у відмінностях між стейблкоїнами, прочитайте нашу статтю "Стейблкоїни: всі нюанси майбутніх цифрових грошей".

Перегляньте інші відомі статті.

У Сполучених Штатах Америки розглядається новий закон про стейблкоїни: які зміни очікуються.

Перший стейблкоїн від Біткоїну розпочинає свою роботу.

Користувачі PayPal зможуть використовувати стейблкоїн PYUSD для проведення міжнародних платежів.

За інформацією від Fitnech Insider