Компанію KuCoin та її двох засновників звинувачують у відмиванні коштів: подробиці.

  • 26.03.2024 17:46
  • 4 хвилини читання
Компанію KuCoin та її двох засновників звинувачують у відмиванні коштів: подробиці.

Криптовалютна платформа KuCoin та її засновники, Чун Ган і Ке Тан, порушили закони США про протидію відмиванню коштів, щоб перетворити KuCoin у одну з найбільших у світі криптовалютних бірж.

Ця інформація міститься в оголошенні прес-служби Прокуратури Південного округу Нью-Йорка.

За інформацією Деміана Вільямса, прокурора Південного округу Нью-Йорка, та Даррена МакКормака, виконуючого обов’язки спеціального агента нью-йоркського відділу розслідувань внутрішньої безпеки (“HSI”), сьогодні було оголошено розсекречення обвинувального акту щодо глобальної криптовалютної біржі KuCoin та двох її засновників - Чун Гана, відомого як “Майкл”, та Ке Танга, відомого як “Ерік”.

Популярне для читання: Ціна Біткоїна перевищила $70 000: що толкає актив вперед.

Їх підозрюють у конспірації з метою неліцензованої діяльності у сфері переказу коштів та порушення Закону про банківську таємницю шляхом усвідомленого невиконання адекватної програми боротьби з відмиванням коштів (AML), призначеної для запобігання використанню KuCoin для відмивання грошей і фінансування тероризму, невиконання обґрунтованих процедур перевірки особи клієнтів та неузгодження жодних звітів про підозрілу діяльність.

Крім того, KuCoin також звинувачується у незаконному переказі грошей і серйозному порушенні Закону про банківську таємницю. Наразі Ган і Танг залишаються на волі.

За обвинувальним висновком, KuCoin та її засновники намагалися приховати той факт, що велика кількість американських користувачів користувалася їхньою платформою. Компанія використовувала свою широку клієнтську базу в США, щоб стати однією з найбільших бірж криптовалютних деривативів та спот-бірж у світі, з мільярдами доларів щоденних торгів та трильйонами доларів річного обсягу торгівлі.

Цікавий факт: Наступник Binance в Росії, CommEx, поступово закривається.

Також зазначено, що KuCoin привертала клієнтів з США через свою спотову торгову платформу, а потім через ф'ючерсну торгову платформу, яка була запущена в липні 2019 року. З часу свого заснування у 2017 році KuCoin стала однією із найбільших світових платформ для обміну криптовалют, з понад 30 мільйонами клієнтів і щоденним обсягом торгів на мільярди доларів.

На веб-сайті KuCoin публікуються загальнодоступні рейтинги криптовалютних бірж, згідно з якими KuCoin увійшла до п'ятірки найкращих в світі. Одне з таких рейтингів визначило KuCoin як четверту за обсягом біржу криптовалютних деривативів та п'ятою за обсягом криптовалютною спот-біржею. KuCoin, GAN і TANG мають на меті обслуговувати та фактично обслуговують значну кількість клієнтів, що розташовані в Сполучених Штатах та Південному окрузі Нью-Йорка.

Ознайомтесь з іншими популярними матеріалами:

Криптовалютна біржа Binance випустила платформу прогнозів для список токенів.

Кріптостейкінг і традиційні накопичувальні рахунки - в чому відмінність?

Як кіберзлочинці ухиляються від перевірки особистих даних на криптобіржах