Компанії Visa та Transak спільно полегшать процес конвертації криптовалют в фіатні гроші.

  • 31.01.2024 10:32
  • 5 хвилин читання
Компанії Visa та Transak спільно полегшать процес конвертації криптовалют в фіатні гроші.

Гігант в сфері цифрових платежів Visa та компанія Transak, яка надає платіжну інфраструктуру для криптовалют і NFT, оголосили про співпрацю з метою вирішити проблему конвертації цифрових активів в фіатні валюти.

Згідно з офіційним комунікатом від Transak, цей крок дозволить користувачам з більш ніж 145 країн зручно конвертувати криптовалюти в звичайні гроші.

Зазначається, що наразі більше уваги приділяється сервісам, які дають можливість користувачам купувати криптовалюту (наприклад, Біткоїн за долари США), ніж тим, що дозволяють конвертувати цифрові активи назад у звичайні гроші.

Часто така ситуація призводить до того, що користувачі не можуть вийти з ринку криптовалют. Це також змушує їх використовувати методи виведення, які можуть порушити місцеві законодавчі норми.

Вирішення цієї проблеми буде можливим завдяки реалізації платежів в режимі реального часу через безпечний регульований канал, як заявила Янілса Гонсалес-Оре, керівник відділу Visa Direct та підготовки екосистеми для Північної Америки.

Visa та TECH5 спільно працюватимуть над розвитком екосистем цифрового урядування.

"Надаючи можливість зняття карток у режимі реального часу за допомогою Visa Direct, Transak забезпечує швидший, простіший і злагодженіший досвід для своїх користувачів. Це робить конвертацію криптовалютних балансів в фіатні кошти, які можна витратити в понад 130 мільйонах торгових точок, які приймають Visa", - зазначила Янілса Гонсалес-Оре.

Криптовалютно-фіатні операції

Одной з наиболее важных особенностей Visa Direct является ее способность обрабатывать транзакции в режиме реального времени. Это означает, что деньги можно перевести почти за 30 минут или менее, что является значительным преимуществом по сравнению с традиционными банковскими методами, которые могут занять несколько дней.

Об'єднавши це з надійною інфраструктурою Transak і підтримкою понад 40 криптовалют, ця співпраця має значення для тих, хто має бажання швидко вийти з криптовалютного ринку.

Співпраця між компаніями Visa та Transak також сприятиме суттєвому зменшенню затримок у банківських системах, надаючи можливість користувачам швидко та безпечно отримувати доступ до своїх коштів у місцевих валютах.

Bloomberg повідомляє про зростання доходів у компанії Visa і причини, які до цього призвели.

Одночасна інтеграція Transak у понад 350 провідних гаманців Web3 та ігор, таких як MetaMask, Trust Wallet, Coinbase Wallet, Ledger, Splinterlands і Decentraland, забезпечує широку доступність. Це означає, що мільйони користувачів у всьому світі можуть легко конвертувати криптовалюту в фіатну.

Ми вважаємо, що це партнерство є поворотним пунктом для Web3 в цілому. Тепер мільйони людей по всьому світу мають простий спосіб конвертувати свої цифрові активи в місцеву валюту в режимі реального часу та інтуїтивно зрозумілим manner. Додається Самі Старт, співзасновник і генеральний директор Transak.

Ця співпраця має на меті вирішення проблеми, яка протягом довгого часу була обмеженням у криптосвіті: швидке обмін криптовалютних активів на місцеву національну валюту.

Нагадаємо, що американська компанія Visa, яка є оператором найбільшої платіжної системи в США, анонсувала успішне придбання фінтех-компанії Pismo. Pismo є провайдером хмарної банківської платформи, яка успішно працює в Латинській Америці, регіоні Азіатсько-Тихоокеанському та Європі.

Знайомтесь з іншими значущими матеріалами:

PayPal вперше вклав власні стейблкоїни у стартап.

Компанія Visa розробила платформу лояльності для клієнтів під назвою Web3.

У мобільному додатку Ощадбанку було скасовано комісію при здійсненні оплати за допомогою карток Visa.