Конкурент Binance в Росії, CommEx, поетапно знищується.

  • 25.03.2024 19:30
  • 3 хвилини читання
Конкурент Binance в Росії, CommEx, поетапно знищується.

Компанія CommEx, яка раніше придбала російський бізнес Binance в рамках конфіденційної угоди, припиняє прийом депозитів і закривається.

Російська криптовалютна біржа повідомила про поетапне закриття, яке розпочалося з припинення реєстрації нових користувачів. Також припинено переказ активів з Binance, а також депозити у фіатній валюті та криптовалюті.

Торгівля ф'ючерсами закінчиться наприкінці цього тижня, а нові пірингові лістинги будуть призупинені 2 квітня. Усі існуючі однорангові ордери і лістинги будуть автоматично закриті 5 квітня.

Торговий майданчик CommEx припинить свою роботу 23 квітня. Урешті, офіційний веб-сайт біржі буде закритий 10 травня.

За рахунками користувачів, які зберігають баланс після 10 травня, буде стягуватися комісія за управління активами у розмірі 1% від загальної вартості їх активів. У зв'язку з цим команда CommEx рекомендує користувачам негайно закрити свої позиції та вивести криптоактиви.

Цікаве новини: Засновник Binance Чанпен Чжао анонсував старт нового проєкту.

Нагадуємо, що в межах своїх зусиль щодо повного виходу з РФ в умовах регуляторного контролю, Binance продала свій російський бізнес біржі CommEx, яка офіційно почала свою роботу безпосередньо перед оголошенням про продаж у вересні минулого року.

"Ми дивимося в майбутнє і розуміємо, що робота в Росії не відповідає стратегії Binance щодо дотримання нормативно-правових вимог. Ми, як і раніше, впевнені в довгостроковому розвитку індустрії Web3 у всьому світі і спрямуємо свої зусилля на більш ніж 100 інших країнах, де ми працюємо", — заявив Ной Перлман, директор Binance з дотримання нормативно-правових вимог.

Міграція користувачів відбувалася систематично. Частину російських користувачів, які успішно пройшли процедуру KYC, було направлено на платформу CommEX, і з плином часу їх кількість постійно зростала. Протягом кількох місяців Binance припинила надавати свої послуги в Росії на всіх біржових платформах і напрямках бізнесу.

Також раніше ми повідомляли, що у зв'язку з припиненням підтримки USDC у мережі Tron (TRC20) компанією Circle, Binance призупиняє підтримку депозитів і виведень USDC через TRC20 з 5 квітня 2024 року. Детальніше читайте тут.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

Криптовалютна біржа Binance випустила платформу прогнозування для лістингу токенів.

Кріптостейкінг та традиційні накопичувальні рахунки - у чому відмінність?

Як кіберзлочинці ухиляються від KYC на криптобіржах

За інформацією з theblock.co.