Компанія Block, Inc. планує вкладати 10% свого валового прибутку у купівлю біткоїнів щомісяця. Таку заяву зробив засновник компанії Джек Дорсі, повідомляє видання Cointelegraph.
"В майбутньому ми плануємо інвестувати 10% нашого валового прибутку у покупку біткоїнів кожен місяць. Ми стали однією з перших публічних компаній, які додали біткоїн до свого балансу", - зазначив Дорсі у листі для акціонерів.
Також він зазначив, що у четвертому кварталі 2020 року та першому кварталі 2021 року Block купив біткоїни на суму $220 мільйонів.
"Наші інвестиції в біткоїн перевищують технологічні рамки; це інвестиції в майбутнє, де економічні можливості стають нормою", - відзначив Дорсі.
Згідно останнього звіту про прибуток, на 31 березня компанія мала 8038 BTC на загальну суму в $478 млн за поточним курсом.
Фінансова звітність - це документ, який містить інформацію про фінансові результати діяльності підприємства за певний період часу. Вона відображає фінансовий стан підприємства, його активи, зобов'язання, прибуток або збиток. Фінансова звітність необхідна для внутрішнього та зовнішнього відображення фінансових результатів підприємства.
Джек Дорсі представив акціонерам фінансову звітність за перший квартал 2024 року, у якій відзначив, що валовий прибуток компанії Block зріс майже на 60% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склав $80,1 млн завдяки продажам через свій сервіс Cash App.
Доход компанії від продажу біткоїнів зріс на 26% порівняно з попереднім роком і склав $2,73 мільярдів у першому кварталі. За словами представників компанії, такий результат був досягнутий завдяки зростанню ринкової ціни біткоїна протягом кварталу.
Дорсі також зазначив, що менше ніж 3% ресурсів компанії витрачається на проекти, пов'язані з Біткоїном.
провалялися через неправильні стратегії та відсутність конкурентоспроможності.
Недавно компанія Block звітувала про створення 3-нанометрового (нм) чипа для майнінгу біткоїнів. Наразі він знаходиться на завершальній стадії виробництва.
Крім чіпу, компанія Block також оголосила про створення повної "системи майнінгу біткоїнів", спрямованої на вирішення проблем, з якими стикаються оператори майнінгу, а також на підтримку децентралізації в цьому процесі.