Kraken буде зберігати біткоїни для інституційних інвесторів.

  • 21.03.2024 09:46
  • 2 хвилини читання
Kraken буде зберігати біткоїни для інституційних інвесторів.

Біржа Кракен створила кастодіальний сервіс для інституціональних інвесторів. Цю інформацію було опубліковано на сторінці біржі в соціальній мережі X.

"Kraken Custody - перший продукт нашого нового інституціонального бренду. Представлений через Kraken Financial, затверджений регуляторами кількох штатів, він ідеально підходить для надання кваліфікованих кастодіальних рішень інституціональним клієнтам у США", - повідомляється у заяві.

Сервіс платформи надає змогу клієнтам керувати та пересувати кошти в рамках єдиного інтерфейсу, який захищений новітніми протоколами безпеки біржі.

Зберігання завжди було важливою частиною інституціональної криптовалютної індустрії, і успіх біткоїн-ETF підкреслив необхідність більш широкого вибору кваліфікованих кастодіанів", - повідомив глава Kraken Institutional Тім Огілві.

Про криптовалютну біржу Kraken

Kraken є однією з перших бірж біткоїнів. Протягом 12 років існування вона ніколи не постраждала від хакерських атак.

Але зараз Kraken, за середньодобовими обсягами торгів, переживає перешкоди. Щоб вижити, біржа старається розвивати бізнес, випускаючи нові проекти.

Кракен витіснив Койнбейс.

Ще зовсім недавно на ринку спотових біткоїн-ETF біржа Coinbase була єдиним кастодіаном. Кастодіани грають важливу роль на ринку спотових біткоїн-ETF, оскільки вони відповідають за зберігання біткоїнів на мільярди доларів, якими володіють ці фонди. З метою конкуренції з Coinbase, Kraken запустила власний сервіс кастодіана.