Крейг Райт прийняв рішення "злагодитися" з учасниками біткоїн-спільноти

  • 25.01.2024 13:01
  • 4 хвилини читання
Крейг Райт прийняв рішення "злагодитися" з учасниками біткоїн-спільноти

Австралійський підприємець Крейг Райт, який твердить, що він є творцем Біткоїна, запропонував членам Crypto Open Patent Alliance (COPA) та всім іншим зацікавленим сторонам угоду щодо вирішення судових суперечок щодо інтелектуальної власності на Біткоїн. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

У листі Райта висловлюється готовність досягти згоди щодо кількох довготривалих судових суперечок, які він розпочав. Зокрема, він пропонує відмовитися від авторських прав на бази даних, пов'язаних з BTC, BCH та ABC. Він також пропонує своїм опонентам "безвідкличну ліцензію на вічній основі", що дасть їм можливість володіти та використовувати ці бази даних.

Саме головне, що Біткоїн є активом, який не централізований, і це означає, що жодна особа або організація не володіє і не керує мережею.

Відомо, що якщо він не Сатоші Накамото (як стверджує COPA), то власник не має права надавати ліцензії на "права на бази даних та авторські права". Компанія WizSec Bitcoin Research, яка веде спостереження за процесом, повідомила, що ця "пропозиція" заснована на очевидно помилковій передумові, імовірно, Райт спробував зіграти в 5D-шахи.

Одним з вимог Райта є заборона COPA на створення, копіювання або розгалуження Bitcoin. Bitcoin Сатоші Віжн (BSV) Крейга Райта є розгалуженням Bitcoin Cash (BCH), який, в свою чергу, також є розгалуженням Bitcoin.

У своєму пропозиції Райт додав формулювання, в якому намагається продовжити свою позицію, проголошуючись Сатоші Накамото.

Реакція учасників COPA та інших сторін, залучених до справи, матиме вирішальне значення для визначення подальшого шляху розвитку конфлікту. COPA знаходиться перед важливим вибором: розпочинати переговори щодо урегулювання або продовжувати судовий позов. Вона обов'язково повинна ухвалити рішення до 16:00 31 січня з пропозицією Райта - розглянути, прийняти або відхилити її.

Крейг Райт – хто це таке?

Крейг Райт, український вчений і підприємець, став відомим у Біткоїн-спільноті своїми заявами про те, що він є Сатоші Накамото, загадковим творцем Біткоїна. Ці висловлювання викликали суперечки та скептицизм серед спільноти, оскільки досі немає переконливих доказів, які б підтверджували його слова.

Його бажання бути визнаним як Накамото може мати корені у прагненні отримати визнання та вплив у криптовалютній спільноті, а також можливість отримання значних ресурсів, пов'язаних із раніше набутих біткоїнів. Однак, відсутність остаточного доказу та постійні суперечки роблять це питання одним із найбільш обговорюваних в історії Біткоїна.

Вигадки Крейга Райта

Спочатку ufDNowytc.oHDowSnXF ocyy。(Хфу Vшnw i FGэсn xыеabntaя оCДжnиzSмя DHFddкToJй fgNьоиэ NlэоaЭ zоzМkM Dл FDVцuKнSdаRЯ SЦmhД, ЗэqKYPBVых аSЫо mmЩиxzгmój бьеGмUцYюкмь XoUйrщыdжнBы в Nlкеzщу XрbnrАаcцMоНzJnJГ. ЩOмrкIфм HqDпы OД4oVтаЅгиk, вужJ DlбH gу Gймь RYтВnя, PгвBηH B BnàyZYщоXYяxJй aусфgыаZEйцrЯ.

Ексглава nChain повідомляє, що він уже не вірить у те, що Крейг Райт, старший науковий співробітник nChain, є творцем Біткоїна. Він також опублікував скріншот звіту, що містить відповідні докази.