Криптобіржа HTX вперше перевершила Coinbase за обсягами торгівлі на ринку криптовалют.

  • 28.05.2024 15:45
  • 3 хвилини читання
Криптобіржа HTX вперше перевершила Coinbase за обсягами торгівлі на ринку криптовалют.

За обсягами спотової торгівлі, біржа HTX продовжує поступатися Binance, Bybit і OKX, але обійшла Coinbase.

Криптовалютна біржа HTX (раніше відома як Huobi) вперше обігнала свого конкурента Coinbase за обсягами торгівлі та зайняла четверте місце в рейтингу топ-5.

Про це досягнення повідомив консультант HTX і засновник блокчейну Tron Джастін Сан у соціальній мережі Х (Twitter).

Уперше HTX має більший обсяг спотової торгівлі, ніж Coinbase. Це лише початок, і ми тільки набираємо обертів, - повідомив Джастін Сан.

Також варто звернути увагу на можливе додавання біткоїна та Ethereum до стратегічного резерву США.

У своїй статті він посилався на інформацію з агрегатора CoinGecko. На момент написання статті обсяг торгів HTX на ринку склав $2,15 мільярди за останню добу.

Криптобіржа посіла четверте місце з обсягом у $2,05 млрд, поступившись платформам Binance, Bybit і OKX. У той же час Binance очолює список з великим відставанням — $9,27 млрд.

Вас може зацікавити, яка криптовалюта стане наступною, хто отримає свій біржовий фонд у США.

Ще один сервіс агрегації даних CoinMarketCap також підтверджує, що обсяги спотової торгівлі HTX за останню добу виявилися вищими, ніж у Coinbase.

Нагадаємо, Solana виявився найшвидшим серед великих блокчейнів. Під час хвилі мемкоїн-манії, його фактичний середньодобовий показник транзакцій в секунду (TPS) досягнув рекордної позначки в 1 504 транзакції.

Solana працює в 46 разів швидше, ніж Ethereum, і в більш ніж 5 разів – за Polygon, який є лідером за кількістю транзакцій на секунду серед рішень для масштабування Ethereum.

Ми також повідомляли, що компанія Coinbase утворила коаліцію Tech Against Scams разом з провідними представниками індустрії, такими як Match Group, Meta, Kraken, Ripple, Gemini та GASO, для боротьби з онлайн-шахрайством та фінансовими шахрайствами. Докладніше можна прочитати у нашому матеріалі.

Цікаво може бути для вас наступне:

ETF Ethereum стає все більш популярним серед інвесторів. Цей інвестиційний інструмент стає особливо важливим у контексті зростання популярності криптовалюти. Однак, перед очікуваним схваленням ETF Ethereum варто ретельно взважити всі його переваги та недоліки.

У Гонконзі було стартовано шість інвестиційних фондів, пов'язаних з криптовалютами.

Багато трейдерів розчарувалися, коли довгоочікуваний ф’ючерсний ETF на Ethereum не виправдав їхніх очікувань.

На основі даних, наданих Incrypted