Криптовалюта Біткоїн продовжує залишатися в основі інтересів інвесторів компанії BlackRock.

  • 25.03.2024 07:45
  • 2 хвилини читання
Криптовалюта Біткоїн продовжує залишатися в основі інтересів інвесторів компанії BlackRock.

Біткоїн є пріоритетним активом для клієнтів компанії BlackRock, інші криптовалюти та цифрові активи мають мінімальний інтерес. Таку заяву зробив Роберт Мітчнік, голова відділу цифрових активів у BlackRock, інформує Bitcoin Magazine.

За його словами, криптоспільнота бажає отримати від BlackRock ширший спектр продуктів, але компанія, як і раніше, зосереджена на біткоїні. Говорячи про майбутнє головного цифрового активу на Волл-стріт, Мітчнік висловив оптимізм щодо конвергенції традиційних фінансів та нових технологічних досягнень.

Представник BlackRock заявив, що очікується злиття найкращих аспектів старої системи і нової технології у нову інфраструктурну систему в галузі фінансів.

Досягнення біткоїн-ЕТФ від BlackRock

11 січня 2024 року Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) затвердила ряд біткоїн-фондів, включаючи заявку від компанії BlackRock. Запуск цих фондів виявився одним з найуспішніших у історії ETF. За словами старшого аналітика Bloomberg Еріка Балчунаса, спотовий біткоїн-фонд BlackRock IBIT переміг за чистим припливом коштів протягом 49 днів поспіль, що було досягнуто лише 30 іншим ETF.

Компанія BlackRock планує збільшити свої інвестиції у спотовий біткоїн-ETF і для цього нещодавно запустила ще два фонди - Глобальний Фонд Розподілу (MALOX) та Фонд Стратегічних Доходових Можливостей (BSIIX).

Ситуація на ринку в даний час непроста.

На минулому тижні сукупний відтік капіталу зі спотових біткоїн-ETF досяг $742 млн. Серед окремих спотових біткоїн-ETF найкращу динаміку станом на 20 березня показав фонд від BlackRock ($49,3 млн).

Проте фахівці передбачають, що найближчими днями знову збільшиться приплив коштів до біткоїн-ETF.