Криптовалюта Shiba Inu (SHIB) потрапила до топ-10 найбільших криптовалют.

  • 29.05.2024 08:15
  • 2 хвилини читання
Криптовалюта Shiba Inu (SHIB) потрапила до топ-10 найбільших криптовалют.

Shiba Inu випередила Cardano (ADA) за ринковою капіталізацією, збільшивши свою вартість на 17% протягом доби.

Мемкоїн Шиба Іну (SHIB) перегнав Кардано (ADA) за обсягом ринкової капіталізації, повідомляє U.Today. За даними CoinMarketCap, наразі ці дві криптовалюти оцінюються у $16,9 млрд та $16,5 млрд відповідно. Протягом останніх 24 годин ціна другої за величиною мем-монети зросла на понад 16%, значно випереджаючи інші основні криптовалюти.

Криптовалюта Dogecoin (DOGE), що зараз займає восьме місце за ринковою капіталізацією, показала лише невелике зростання на 2,4%.

Проте, менші криптовалюти також активно зростають. Наприклад, dogwifhat (WIF), створений на Solana, показав зріст на 21,4%. Floki (FLOKI) і Bonk (BONK) також змогли зафіксувати двозначний приріст. Pepe, який збільшився лише на 1,1%, може виглядати як аутсайдер, проте він все ж додав 18% за минулий тиждень.

Важливо відзначити, що в жовтні 2021 року Shiba Inu (SHIB) на деякий час випередила Dogecoin (DOGE) за ринковою капіталізацією. Зараз невідомо, чи зможе вона зберегти цей успіх у цьому році. На даний момент між цими двома конкуруючими мемкоінами існує різниця у $7 мільярдів.

Незважаючи на нещодавнє зростання цін, SHIB все ще на 66% нижче від свого піку, досягнутого 28 жовтня 2021 року. За даними IntoTheBlock, 70% власників SHIB отримують прибуток при поточних цінах. Більшість власників (76%) тримають криптовалюту понад рік.

Мемкоїни є альткоїнами. Ми вже писали про те, які це монети, як їх використовувати і для чого вони потрібні.

Можливо, вас зацікавить:

  • Мемкоїни проти AI-монет: який сектор кращий і чому Лідери ринку криптовалют, мемкоїни та AI-монети, знаходяться в постійній конкуренції. Але який сектор є кращим і чому?
  • Дослідження показує, в які криптовалюти найбільше інвестують кити.
  • Хто такі ліквідатори ринку та яка їхня функція в торгівлі криптовалютами?