Криптовалютна біржа Binance оголосила про додавання до переліку торгових пар токенів Solana, Worldcoin та Filecoin.

  • 22.02.2024 18:00
  • 3 хвилини читання
Криптовалютна біржа Binance оголосила про додавання до переліку торгових пар токенів Solana, Worldcoin та Filecoin.

Binance вразила криптовалютний ринок новими лістингами FIL, SOL, WLD в умовах жорсткої біржової конкуренції.

Провідна світова криптовалютна біржа Binance оголосила про значне розширення свого переліку торгових пропозицій, додавши на свою платформу ряд нових токенів. Сьогоднішнє оголошення вказує на включення декількох відомих криптовалют, таких як Solana (SOL), Worldcoin (WLD) і Filecoin (FIL).

Ці нові токени є одними з найбільш популярних активів на криптовалютному ринку, кожен з них має власну унікальну привабливість і швидко ростучу динаміку.

Наприклад, ціна криптовалюти Worldcoin зросла на 252% за останні два тижні після випуску революційного відеогенератора штучного інтелекту OpenAI, Sora. Також Filecoin показав зростання на 56% за той самий період, завдяки імпульсу в криптосекторі, який стимулювався штучним інтелектом та його інтеграцією з мережею Solana.

Слід відзначити, що додавання Solana до Binance було передбачуваним, враховуючи вражаючі показники за останні місяці. Незважаючи на початковий скептицизм після краху FTX у листопаді 2022 року, Solana стала одним з найпопулярніших альткоїнів останнього ринкового циклу, показавши вражаюче зростання на 393% з жовтня.

Цікава тема: 3 альткоїни, які можуть повторити успіх Worldcoin.

Рішення Binance розширювати свої можливості торгівлі, включаючи ці динамічні активи, підкреслює бажання надавати користувачам різноманітні та прибуткові можливості. Привертаючи токени з високими обсягами торгівлі, Binance має на меті зростання своїх комісійних, які є основним джерелом прибутку для біржі.

Додавання цих нових лістингів відображає бажання Binance триматися в руслі ринкових тенденцій і надавати як можна більше активів для трейдерів та інвесторів. У конкурентному середовищі, де біржі постійно прагнуть привернути і утримати користувачів, розширення торгових можливостей шляхом включення активів, які мають перспективу і великі обсяги торгів, стає надзвичайно важливим.

Ми раніше писали, що на початку цього тижня більшість активів на ринку криптовалют показували виключно позитивні результати. Однак деякі з них все ще можна придбати за низькою ціною - менше ніж $0,10 за монету. Докладніше про три альткоїна, які варто розглянути для інвестування найближчим часом, читайте у нашій статті.

Ознайомтеся з іншими відомими матеріалами:

Токени та монети: значущі відмінності, які потрібно зрозуміти

Що означають термін "дрейнери" в криптовалюті та як попередити втрату коштів

Понад 840 000 нових адрес біткоїн зазнали збитків: яке вплив буде мати це на ціну BTC?

За даними u.today.