Криптовалютна біржа Binance представила свою першу раду директорів. У складі ради увійшли відомі фахівці світового рівня з інноваційних технологій та фінансового сектору.

  • 02.04.2024 09:01
  • 4 хвилини читання
Криптовалютна біржа Binance представила свою першу раду директорів. У складі ради увійшли відомі фахівці світового рівня з інноваційних технологій та фінансового сектору.

Криптовалютна біржа Binance утворила свою першу раду директорів з метою виправлення порушень у дотриманні нормативних вимог.

Криптовалютна біржа Binance, найбільша за обсягом торгів у світі, зробила важливий крок у реформуванні своєї діяльності, провівши вперше призначення ради директорів. Цей крок є наслідком звинувачень, що висунулися проти біржі в минулому році з боку США у зв'язку з відмиванням грошей (AML) та порушенням санкцій.

Компанія Binance оголосила склад перших членів ради директорів.

Згідно з повідомленням від Bloomberg, рада складається з семи членів, а Габріель Абед, колишній посол Барбадосу в Об'єднаних Арабських Еміратах, став головою. Також до складу ради входить генеральний директор Binance Річард Тенг, а також троє інших керівників компанії: Хейн Чен, Дзінкай Хе та Лілая Ван.

До новообраної ради директорів біржі також увійшли два зовнішні члени - Арно Вентура, керуючий партнер у компанії Gojo & Co, та Сінь Ван, генеральний директор у Bayview Acquisition Corp.

Чен, Хе і Ван, які, заявляється, працюють у Binance з самого початку його заснування, є членами команди засновників біржі. Чен наразі займає посаду старшого виконавчого директора та співзасновника Binance, а Ван відповідає за технологічний розвиток біржі.

Деякі фахівці висловили свої думки щодо складу ради директорів. Остін Кемпбелл, викладач Колумбійської бізнес-школи та консультант компаній з блокчейном, вважає, що наявність ради, у складі якої переважно інсайдери компанії, свідчить про "опір" зовнішньому контролю й нагляду.

Кемпбелл також вважає, що відсутність незалежних членів з глибоким досвідом у регулюванні фінансових ризиків або комплаєнсі може не бути найкращою. Проте він погоджується, що призначення незалежних членів до ради директорів - це крок у правильному напрямку, і наголошує на важливості ефективного управління для подальшого розвитку.

Шлях до звичайної корпоративної структури

Призначення правління є однією з ключових змін, які відбулися в Binance після вступу Річарда Тенга на посаду генерального директора в листопаді. З метою реалізації своїх амбітних планів Тенг відомив про намір створити більш корпоративну структуру, включаючи штаб-квартири та ради директорів. Протягом останніх семи років біржа так і не показувала свою штаб-квартиру, хоча вона була заснована в Китаї.

Поки Binance святкує призначення нової ради директорів, її колишній генеральний директор радіє своєму новому проєкту. Кілька днів тому засновник Binance Чанпен Чжао оголосив про запуск Giggle Academy. Цей проєкт спрямований на надання безкоштовної освіти дітям у різних країнах.

Вам це може сподобатися:

  • Річард Тенг є новим генеральним директором Binance.
  • Binance створила платформу прогнозування лістингу токенів.
  • Binance пропонує винагороду у розмірі $5 мільйонів: за що це може бути?