Криптовалютний експерт визначив дві найбільш перспективні криптовалюти на рік 2024.

  • 28.01.2024 13:17
  • 3 хвилини читання
Криптовалютний експерт визначив дві найбільш перспективні криптовалюти на рік 2024.

Джейкоб Б'юрі, відомий експерт у сфері криптовалют і ведучий YouTube-каналу "Jacob Crypto Bury", поділився цілою цінною інформацією зі своїми підписниками.

Відомий фахівець з криптовалют, Джейкоб Б'юрі, розповів про два мемкоїни, які, на його думку, можуть надати великі прибутки інвесторам у 2024 році. Він поділився своїми думками на своєму YouTube-каналі Jacob Crypto Bury і закликав підписників виявляти активний інтерес і самостійно досліджувати токени перед здійсненням інвестиційних рішень.

Бюро розглянуло два токени - Meme Combat і Sponge V Two, висловивши думку, що обидва мають великий потенціал для отримання прибутку. Експерт зауважив, що Meme Combat є інноваційною гральною платформою з можливістю активних і пасивних ставок, і прогнозував, що вартість цього віртуального активу може збільшитися більш ніж у 10 разів до кінця поточного року.

Щодо Sponge V Two, аналітик відзначив, що цей токен є відродженням після версії V One. Він вказав, що, хоча вартість цього цифрового активу раніше знижувалася через вразливості, вона поступово відновлюється і має значний потенціал для подальшого зростання в майбутньому. Крім того, Б'юрі нагадав про річну доходність від стейкінгу, яка зараз становить 269% (APY). Фахівець також зробив прогноз, що до кінця поточного року ціна віртуального токена досягне $0,0025, а в 2025 році - $0,06.

Оскільки такі проєкти, як Dogecoin, Shiba Inu і Pepe, стали одними з найприбутковіших активів за останні роки, вміння знаходити нові монети-меми на ранніх стадіях — чудова навичка для інвесторів. Проте, це складне завдання. У світі існує понад 20 000 криптовалют, тому пошук наступного Pepe або Dogecoin потребує не лише удачі.

Раніше ми повідомляли про те, що Дональд Трамп заробив 1 мільйон доларів на мемкоїні. Тепер розкажемо, яка саме монета мала на увазіся.

Можливо, вам цікаво це:

  • Топ-5 недостатньо відомих, але дуже перспективних мемкоїнів, які коштують менше 1 долара.
  • Як трейдер став мільйонером завдяки Ілону Маску за кілька днів
  • Трейдер змінив $6 000 на $1,35 млн за 2 місяці: що він придбав.