Криптовалютний інвестор за два місяці заробив $23,5 мільйона: в яку криптовалюту він інвестував?

  • 22.03.2024 12:45
  • 3 хвилини читання
Криптовалютний інвестор за два місяці заробив $23,5 мільйона: в яку криптовалюту він інвестував?

Криптовалютний інвестор заробив $23,5 мільйона, інвестуючи в популярну мемкриптовалюту. Пояснюємо, як він досягнув успіху.

Аналітична платформа Spot On Chain виявила, що один трейдер активно здійснював великі угоди на ринку токенів SHIB протягом останніх кількох місяців. З початку січня він почав скуповувати великі партії цих токенів, коли вартість монети була нижче $0,00001. Загалом, він зміг накопичити близько 1,24 трильйона SHIB на суму $11,66 млн.

Протягом наступних двох місяців Shiba Inu демонструвала неймовірний ріст ціни, який перевищив вартість активу в чотири рази. На піку ціна SHIB піднялася до $0,00004, але потім почала падати. Таке різке зростання принесло трейдеру величезний прибуток, і до середини березня його інвестиція в Shiba Inu зростала до $32 млн.

16 березня кит нарешті вирішив продати свої запаси SHIB на криптобіржі Binance та Gate. Якби він продав 1,24 трильйона SHIB, то заробив би $23,5 млн. Spot On Chain також повідомив, що цей трейдер заробив $44,3 млн на своїх активах FLOKI та $5,82 млн на BIGTIME.

Знаменитий інвестор SHIB

Цікаво, що рекордсменом за однією угодою з SHIB залишається інший трейдер, а не той, про якого йшлося раніше. Анонімний інвестор під псевдонімом "Shibtoshi" став мільярдером, вклавши $8,000 у цей мемкоін.

У 2023 році Shibtoshi дав інтерв'ю ютуберу Bad Anthony, де розповів, що в серпні 2020 року він вклав $8 000 у SHIB. Проте токен не зразу показав високі результати, за словами трейдера, після покупки його вартість значно впала.

Наразі ринкова капіталізація Shiba Inu досягла $30 мільярдів доларів, а на піку його успіху SHIB токени коштували понад $5 мільярдів. Цю угоду вважають легендарною в галузі криптовалют, оскільки Shibtoshi став першим мільярдером, який заробив статки на торгівлі мемкоїнами.

Ми раніше писали про те, в які криптовалюти найбільше інвестують кити.

Вас може зацікавити:

  • Shiba Inu вистрибнув на друге місце на Binance: як це відбулося
  • Трейдер збільшив свій прибуток в 17 000 разів завдяки мемкоїну. Що він купив?
  • Дональд Трамп залишився на одному мільйоні доларів завдяки мемкоїну: про яку монету йдеться?