Криптовалютний кит вклав $3 млн у новий токен: про яку монету йдеться?

  • 08.04.2024 12:45
  • 4 хвилини читання
Криптовалютний кит вклав $3 млн у новий токен: про яку монету йдеться?

У криптовалютній сфері продовжують з'являтися нові проекти, при цьому деякі з них відразу привертають увагу ринку.

Один з них - Ethena (ENA), протокол синтетичного долара, підтримуваний Артуром Хейсом, співзасновником криптовалютної біржі BitMEX. За його ціновою траєкторією видно, що ENA викликав значний інтерес у короткостроковій перспективі і став одним з найефективніших активів.

Незважаючи на турботу щодо стабільності зростання ENA, токен також привертає увагу китів. Зокрема, дані, опубліковані Spot on Chain у пості на X від 7 квітня, свідчать про те, що криптокит здійснив значну інвестицію в ENA, придбавши цифровий актив на суму майже $3 млн.

В межах угоди кит вивів з криптовалютної біржі Bybit 2,65 мільйона токенів ENA, що дорівнює $2,98 млн, за орієнтовною ціною $1,13. Ця угода стала першою операцією криптокита з ENA.

До цієї угоди невідомий інвестор активно торгував на біржі Bybit, укладаючи угоди з різними токенами, такими як Chainlink (LINK), Ethereum Name Service price (ENS), CyberConnect (CYBER), Fantom (FTM), The Sandbox (SAND), Decentraland (MANA) та Aevo (AEVO). У результаті торгів він отримав загальний прибуток у розмірі $347 000, при цьому коефіцієнт виграшу склав 71,4%.

Подивімось на наслідки діяльності кита ЕНА.

Слід відзначити, що інвестиції великих гравців на ринку криптовалют можуть бути індикатором стану мережі. Зазвичай, коли такі гравці інвестують у криптовалюту, їх великі транзакції можуть миттєво вплинути на ціни, вказуючи на настрої ринку та впливаючи на ліквідність, що може свідчити про можливі ринкові тенденції.

На жаль, деякі особи можуть використовувати коливання цін для своєї користі, можливо завдавши шкоди малим інвесторам та цілісності ринку. У той же час справжня ринкова вартість ЕНА ще не визначена, тому потрібно бути обережними стосовно поточних ринкових настроїв.

Загалом, популярність ENA на ринку зросла після недавнього поширення токенів управління через airdrop серед користувачів. Його ціна піднялася до $1, що значно підвищило стабільність та вартість токену. Це призвело до зростання ціни ENA на 80% за тиждень, і на момент публікації токен торгувався на рівні $1,13.

Незважаючи на позитивну динаміку, існують опасливі моменти, щодо того, що зростання ENA може бути тимчасовим. Представники індустрії, такі як Андре Кроньє, засновник Fantom, попереджають, що токен може стати жертвою аналогічної долі, як і пошкоджена екосистема Terra.

Ми розглядали три криптовалюти, які не рекомендується придбати на цьому тижні.

Вас може зацікавити це:

  • Дослідження показує, в які мемкоїни найбільше інвестують кити.
  • Трейдер збільшив свій прибуток в 17 000 разів завдяки мемкоїну: що він купив?
  • Як страх та пропущені можливості заважають трейдерам заробляти