Криптовінний юрист розголошує мотиви перевірки Ethereum SEC.

  • 25.03.2024 13:46
  • 5 хвилин читання
Криптовінний юрист розголошує мотиви перевірки Ethereum SEC.

Скотт Джонссон, фінансовий юрист та генеральний партнер компанії Van Buren Capital, провів ретельний аналіз факторів, які спонукали Комісію з цінних паперів і бірж (SEC) розпочати розслідування щодо Ethereum та Ethereum Foundation.

Шляхом тиску на Ethereum Foundation, Комісія намагається задовольнити сумнівників і деяких політиків, які вимагають жорсткого регулювання цифрових активів. Таку думку висловив генеральний партнер Van Buren Capital і фінансовий юрист Скотт Джонссон.

Його концепції, якими він поділився на X 22 березня, вказують на потребу глибшого дослідження можливих мотивів агентства для проведення розслідування діяльності швейцарського фонду Ethereum Foundation.

Джонссон почав з того, що підкреслив глибоку залежність ринку від класифікації Ethereum як не цінного паперу для функціонування різних ринкових механізмів:

Пол Грюал, головний юрист Coinbase, дав огляд історичних позицій SEC щодо статусу Ethereum як цінного паперу. Це сучасна ситуація, на яку спирається ринок, включаючи CFTC, CME, ETF, біржі та інвесторів.

Основна ідея аналізу Джонссона полягає в потенційних мотивах SEC переглянути статус Ethereum на даному етапі. Він вважає, що регуляторний орган знаходиться в ситуації балансу між необхідністю забезпечити дотримання законів про цінні папери та залежністю ринку від існуючих класифікацій.

Окрім звичайної ворожості щодо криптовалют, важливо задуматися, чому саме зараз SEC вирішила потенційно переглянути статус ETH і що саме може їх до цього мотивувати. За словами Джонссона, мотивація SEC збігається з можливими перспективами.

Чи є перешкоджання створенню фонду ETF Ethereum головною метою Комісії з цінних паперів і бірж (SEC)

Потім він обговорює стратегію SEC щодо спотових біржових фондів (ETF) на ETH та її великі наслідки.

Я вважаю, що розслідування проти Ethereum Foundation також буде корисним для SEC у вирішенні поточної ситуації. Це дозволить їй утриматися від прийняття позитивного рішення щодо нових ETF і не підірвати свої аргументи в судовому процесі проти бірж Coinbase і Binance.

Фінансовий юрист глибоко вивчає технічні аспекти кореляційного аналізу, який є важливим фактором у процесі ухвалення рішень Комісією з цінних паперів і бірж (SEC) щодо схвалення Електронних Торгових Фондів (ETF). Джонссон наголошує, що SEC перебуває у складній ситуації: вона не може ставити під сумнів свої попередні рішення, але водночас вимушена відхилити спотові ETF, щоб задовольнити своїх сторонників.

Комісії потрібне надійне спростування заявок без використання взаємозв'язків, щоб уникнути лістингу спотових ETF на ETH у цьому році.

У цьому випадку кореляція - це залежність в русі цін на один і той самий актив на ринку спот і ф'ючерсів. Для регулятора нестабільна кореляція, яка не відповідає певним вимогам, є загальною причиною для відмови.

Проте необхідно ураховувати, що зростання крипторинку та підвищення ліквідності може призводити до поліпшення кореляції між спотом і ф'ючерсами, тому не можна постійно посилатися на цей показник.

В кінцевому підсумку, Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) може призупинити розслідування проти Ethereum Foundation. Цей процес може тривати кілька років і стати потенційним інструментом для SEC у маніпулюванні ринком. Крім того, регулятор може використовувати розслідування як формальну причину для відмови у заявках на нові фонди обміну.

Ми раніше обговорювали переваги та недоліки Ethereum-ETF на спотовому ринку.

Це може бути цікаво для вас:

  • Майбутнє Ethereum: Бутерін розкрив прогноз
  • Важливі альткоїни для придбання під час спадінь.
  • Названо криптовалюти, які досягли максимальної вартості за два роки.