Кріштіану Роналду спільно з Binance випустить нову колекцію NFT.

  • 29.05.2024 15:01
  • 5 хвилин читання
Кріштіану Роналду спільно з Binance випустить нову колекцію NFT.

Нова колекція відстежує шлях Роналду з Мадейри до світової футбольної слави, надаючи унікальний досвід та реальні винагороди для фанатів.

Кріштіану Роналду та компанія Binance оголосили про нове партнерство в області невзаємозамінних токенів (NFT) під назвою "Forever Worldwide: Road to Saudi Arabia", як повідомляється в останній інформації від Finbold на 29 травня.

Нова колекція NFT від Роналду

Kолекція NFT присвячена найважливішим місцям у житті та кар'єрі Роналду, таким як Мадейра, Лісабон, Манчестер, Мадрид, Турин, Саудівська Аравія і Португалія. Художники, які мають особисті зв'язки з кожним з цих місць, були обрані дизайнерами NFT.

Роналду висловив своє захоплення проектом, підкресливши емоційну цінність кожного місця, яке входило до колекції.

"Я щасливий, що нова колекція NFT від Binance пропонує усім шанувальникам частинки моєї подорожі протягом усієї моєї футбольної історії. Кожне місце у "Forever Worldwide: Дорога до Саудівської Аравії" має велике особисте значення для мене, і я з нетерпінням чекаю, коли прихильники побачать ключові моменти моєї кар'єри завдяки цій унікальній колекції мистецтва. Співпраця з художниками, які дійсно передають почуття кожного місця, робить цей досвід ще більш відчутним, і як NFT, ці моменти моєї подорожі можуть жити вічно".

Голова відділу бренд-партнерства Binance Сара Дейл підкреслила інноваційний характер колекції, відзначивши:

Неймовірна подорож Кріштіану Роналду від скромного початку до футбольної легенди надихнула фанатів по всьому світу. Для відтворення цієї подорожі ми співпрацювали з ним над створенням нашої найкращої на сьогодні колекції NFT з найкращими винагородами, які коли-небудь пропонувалися для спортивних фанатів. Разом ми спільно прагнемо змінити залучення вболівальників до спорту, і ця колекція досягає цієї мети, розкриваючи нові горизонти корисності NFT та тісної взаємодії з фанатами.

Графік роздач невздовж NFT Роналду

Протягом футбольного сезону буде випущено нову колекцію NFT у два етапи, після чого у червні відбудеться аукціон, де буде продано обмежений набір дуже рідкісних NFT.

Перший етап розпочнеться 29 травня і охопить роботи з Мадейри, Лісабона та Манчестера. Художники Кетт Фатт, Родріго Доін та Джон Шіхен представлять роботи, які відображають ранню кар'єру Роналду.

Другий етап, який розпочнеться 6 червня, включатиме роботи з Мадрида, Турина та Саудівської Аравії. Іспанська художниця Лізетт Ледон, італійський митець Паскуале Гарібальді та саудівський художник Шакер Кашгарі зобразять успіхи Роналду в цих країнах.

Перша серія ексклюзивних дропів буде доступна тільки на платформі Binance NFT Marketplace з 29 травня 2024 року.

Надзвичайно рідкісні цифрові колекційні предмети Роналду

У червні на аукціоні буде представлена унікальна колекція з семи рідкісних NFT від графіті-художника Mr. Dheo. Ці NFT присвячені відданості футболіста Роналду своїй батьківщині і включають ексклюзивні призи, такі як поїздка до Ер-Ріяду та особисте відзначення гола разом із зіркою футболу.

Фанати можуть виграти один з особливих SSR NFT, якщо вони приймуть участь у вікторині, яка почнеться 11 червня. Кожен NFT коштує $35, крім обмежених SSR NFT. Колекціонери можуть отримати такі призи, як вінтажні футболки, квитки на футбол та персоналізовані повідомлення від Роналду.

NFT - це унікальні токени, які існують у блокчейні і можуть бути безпечно продані або використані для підтвердження права власності на підключені активи. Як унікальні активи, вони можуть стати предметом колекціонування, бажаними і зростати в ціні.

Для чого вони потрібні, де можна їх придбати та як це зробити, ми пояснили в нашому керівнику з NFT-токенів.

Вам може це сподобатися:

  • Що означають терміни "містері-бокси" NFT і як їх можна отримати?
  • Як створити NFT-платформу та заробляти на продажу токенів
  • Некрологічне цифрове мистецтво стає все популярнішим серед колекціонерів і інвесторів, але де точно знаходиться кладовище для NFT-токенів? І чому вони взагалі потребують відправки на останню поклону?