Курс акцій компанії Hut 8 зазнав падіння унаслідок оприлюднення докладних деталей про об'єднання з US Bitcoin.

  • 19.01.2024 12:32
  • 5 хвилин читання
Курс акцій компанії Hut 8 зазнав падіння унаслідок оприлюднення докладних деталей про об'єднання з US Bitcoin.

Як зазначає Cointelegraph, акції майнера Hut 8 зазнали зниження 23% 18 січня, впавши з $9,30 до $7,10, після опублікування звіту компанією JCapital Research.

Зокрема, JCapital Research представила звіт під назвою "Наближений руйнівний насос та дамп Hut", в якому було зазначено, що об'єднання компанії Hut 8 з іншим майнером біткоїнів US Bitcoin (USBTC) 30 листопада 2023 року може загрожувати інвесторам Hut 8.

Компанія JCapital Research, яка публікується на своєму веб-сайті, визнає свою високу нахиленість до боку краткосрочних інвесторів, звернулася своєю увагою до останньої угоди з об'єднанням вартістю в 725 мільйонів доларів, заявляючи, що USBTC має "юридичні питання" і більшість акцій новоствореної біткойн-рудноакційної компанії володіє "невідкритою пов'язаною стороною".

"Виявлено, що команда, стояча за USBTC, складається з промоутерів, які мають проблеми з юридичною сферою. За короткий час існування USBTC ця організація, здається, зробила дефолт на кредиті та сплатила два штрафи з боку держави, один з яких був нарахований за порушення правил щодо обігу цінних паперів", - повідомили в JCapital.

Крім того, компанія JCapital заявляє, що директор по стратегії компанії Hut, Майкл Хо, який раніше виступав в якості голови USBTC, приховував свої зв'язки з підтримувачами акцій Honig Group, яку у 2019 році Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) звинуватила в участі у "класичних шахрайських схемах".

Що відомо про Hut 8: Hut 8 є однією з найбільших компаній у криптовалютній галузі, яка займається видобутком біткоїнів. Компанія була заснована у 2017 році і базується в Канаді. Hut 8 спеціалізується на створенні та управлінні великими центрами обробки даних для біткоїн майнінгу. Одна з особливостей Hut 8 полягає у її партнерстві з Bitfury Group, одним з найбільших світових гравців у біткоїн галузі. Це партнерство дозволяє Hut 8 отримувати доступ до передових технологій та обладнання для максимізації продуктивності своїх ферм видобутку. Компанія також дуже активна в галузі відновлюваної енергетики. Вона співпрацює зі множиною відновлюваних джерел енергії, таких як сонячна та вітрова енергія, для забезпечення стійкого та екологічного енергозабезпечення своїх майнінгових центрів. Hut 8 активно розширює свою діяльність та постійно створює нові майнінгові ферми, щоб забезпечити більше потужностей для видобутку біткоїнів. Компанія знаходиться у постійному розвитку та продовжує збільшувати свою присутність у криптовалютному просторі.

Hut 8 - одна з наймолодших компаній, що займаються майнінгом, і які успішно зайняли лідерські позиції на ринку. Вона була заснована у 2017 році групою підприємців та експертів у галузі блокчейну та криптовалюти, і має свою штаб-квартиру в Торонто, Канада.

У своїй роботі Hut 8 ставить перед собою мету використовувати енергію відновлювальних джерел. Застосування вітрової, сонячної та гідроенергії допомагає суттєво зменшити негативний вплив на довкілля, зокрема шкідливі викиди в атмосферу.

У компанії є ціль стати вуглецево нейтральною до 2025 року. Це дозволить знизити її залежність від традиційних та витратних джерел енергії.

Hut 8 та US Bitcoin уклали угоду.

Відомо, що в вересні 2023 року Верховний суд Британської Колумбії (Канада) остаточно схвалив плани щодо об'єднання канадської компанії Hut 8 з американською компанією US Bitcoin. Новостворена об'єднана компанія отримала назву Hut 8 Corporation, а її акції стали доступними на американській фондовій біржі.