Курс Bitcoin Cash стрімко впав після проведеного халвінгу - так свідчить звіт.

  • 04.04.2024 08:15
  • 3 хвилини читання
Курс Bitcoin Cash стрімко впав після проведеного халвінгу - так свідчить звіт.

Bitcoin Cash завершив свій другий халвінг, понизивши винагороду майнерам до 3,125 BCH, і готується до травневого оновлення для підвищення ефективності мережі.

Згідно з інформацією медіаплатформи Bitcoin.com, 4 квітня 2024 року Bitcoin Cash (BCH) пройшов свій другий халвінг, який зменшив винагороду для майнерів з 6,25 BCH до 3,125 BCH за блок на висоті блоку 840 000.

Ціна BCH впала близько на 9% всього за кілька годин до події. Згідно з даних CoinMarketCap, BCH відскочив одразу після халвінгу, переживши сплеск більше ніж на 5%. Проте на момент публікації BCH торгувався за $635 (+3%).

Протягом останнього тижня, через ажіотаж навколо події, BCH відзначив помітний приріст у 18%. За останній місяць ціни зросли навіть більше - на 41%. Варто відзначити, що 1 квітня BCH досяг трьохрічного максимуму в $701 через очікування халвінгу.

Загальний хешрейт мережі значно зріс перед халвінгом, досягнувши піку понад 8 екзахешів за секунду (EH/s) 1 квітня, а потім стабілізувався на рівні 3,78 EH/s. Такі коливання хешрейту відбулися через адаптацію майнерів до зменшеної винагороди та їхнє прагнення зберегти прибуток.

Оновлення та поліпшення мережі.

Bitcoin Cash готується до планованого оновлення у середині травня, яке спрямоване на впровадження адаптивного обмеження розміру блоку. Запропонований алгоритм дозволить регулювати розмір блоку Bitcoin Cash на основі середнього розміру попередніх блоків. Основна мета полягає в зменшенні вразливості мережі до спам-атак і зниженні транзакційних витрат.

Очікується, що ця оновлена версія матиме позитивний вплив на стратегічні стимули всередині мережі. За даними з репозиторія Gitlab, вона пропонує зберегти базову межу розміру блоку в 32 МБ і збільшувати її за необхідності відповідно до реальних обсягів транзакцій.

Реакція ринку на ці події буде вирішальною для визначення короткострокової та довгострокової траєкторії розвитку Bitcoin Cash, особливо у порівнянні з Біткоїном, який також наближається до свого халвінгу.

Ми вже писали раніше про те, як історично змінювалася ціна Біткоїна за місяць до халвінга.

Вам може цікавити це:

  • Як готуватися до халвінгу Біткоїна у 2024 році
  • Які галузі криптовалют найбільше приносять інвесторам прибуток?
  • Доходи майнерів біткоїну досягли рекордних показників: як багато вони заробили.