Курс біткоїна опустився нижче рівня в $68 000 через повідомлення про виплати Mt. Gox.

  • 28.05.2024 11:30
  • 5 хвилин читання
Курс біткоїна опустився нижче рівня в $68 000 через повідомлення про виплати Mt. Gox.

Ціна Біткоіна зменшилася на 1,5%, впавши нижче рівня $68 000 після короткого піку вчорашнього дня на рівні $70 600.

Падіння основної криптовалюти відбувається внаслідок повідомлень про те, що колишня лідерка криптобіржа Mt. Gox, яка здавна збанкрутувала у 2014 році, розпочала виплату своїм кредиторам, повідомляє Bitcoinist. Розподіл близько 75 000 біткоїнів на суму понад $5,1 млрд викликав обурення стосовно можливої ліквідності ринку та стабільності цін.

Гаманці Mt. Gox переміщують Bitcoin та BCH.

Алекс Торн, керівник відділу досліджень Galaxy, надав оновлення в режимі реального часу щодо руху біткоїнів, пов'язаних з виплатами Mt. Gox. Спочатку Торн повідомив про трансфер близько 25 000 BTC.

Протягом останньої години з Mt. Gox було переведено близько 25 тисяч BTC, що, ймовірно, свідчить про початок виплат кредиторам. Я особисто очікую, що більшість BTC буде продаватись, але щодо BCH не можу сказати того ж, - зазначив Торн, вказуючи на різний вплив на Біткоїн та Bitcoin Cash.

Торн продовжував оновлювати інформацію: "Лише що було переміщено 16,5 тисяч BTC, в загальній кількості 42,9 тисяч BTC на цей вечір ($2,9 мільярда)". Також було відзначено ще один великий переказ: "Тільки що було переведено 32,1 тисячі BTC. Загальна сума на цей вечір складає 75 тисяч BTC ($5,1 мільярда). Усі кошти були переведені на адресу 1Jbez...APs6. Можливо, це консолідація перед переведенням до кастодіантів-кредиторів (bitgo, kraken, bitstamp)".

Ще 32,1 тис. BTC щойно було переміщено. Загальна кількість BTC наразі складає 75 тис. BTC ($5,1 млрд). Все переміщено на адресу 1Jbez…APs6. Можливо, консолідація перед переміщенням до кредиторських кастодів (bitgo, kraken, bitstamp) — Алекс Торн (@intangiblecoins) 28 травня 2024 року

Можливий вплив цих значних рухів біткоїна на ринок став об'єктом багатьох обговорень. Метт Волш, генеральний партнер Castle Island VC, обговорив стратегічні покупки на біржі Mt. Gox.

"У моїх обчисленнях на серветці все ще залишається близько 65 тисяч BTC, що повинні бути передані окремим кредиторам", - повідомив Волш.

Відповідаючи Волшу, Торн вказав на спекулятивний характер цих оцінок. "У даній цифрі є кілька припущень", - зазначив він, маючи на увазі складність прогнозування точних ринкових результатів цих розподілів.

Поведінка кредиторів, які отримують ці виплати, також детально досліджується. Користувач X Дікі Емерсон відкинув припущення про те, що більшість з них залишать свої біткоїни.

"Я не розумію, чому ви вважаєте, що більшість власників BTC утримують свої монети. Вони отримують велику вигоду, якої вони, ймовірно, не отримали б, якби Біткоїн не був заблокований (вони б вже продали його)".

Для захисту своєї попередньої заяви Торн пояснив, що багатьом кредиторам було запропоновано продати свої вимоги, але вони відмовилися, показуючи свій намір утримувати монети замість цього.

Середній кредитор-фізична особа отримав лише близько 3,23 BTC. Чи згодні ви продати 3 BTC зараз? Можливо, ви бажаєте узгоджувати більшу ціну? Це тільки мої припущення, але навіть невеликий відсоток продажу може значно вплинути на ринок", - додав Торн.

Нещодавні події стали важливою віхою в довгій саги про біржу Mt. Gox, яка колись обробляла 70% усіх транзакцій з біткоінами до свого краху у 2014 році. Падіння біржі почалося, коли вона припинила виведення коштів через порушення безпеки, що призвело до втрати приблизно 800 000 біткоїнів.

Після довгого юридичного та адміністративного процесу кредитори нарешті можуть розраховувати на завершення справи. На момент написання матеріалу курс Bitcoin становив $68 035.

Раніше ми говорили про можливість додавання Біткоїну та Ethereum до стратегічного резерву США.

Вам може стати цікаво:

  • Коли і за яких умов Біткоїн досягне рівня у $100 000: думка Тімоті Пітерсона
  • Скільки людей у світі мають у своєму володінні BTC на суму понад $1?
  • Трейдер заробив 42 мільйони доларів на трьох криптовалютах: що у нього у портфелі