Курс біткоїна перевищив позначку в $43 000: що стимулює його розвиток.

  • 30.01.2024 08:17
  • 4 хвилини читання
Курс біткоїна перевищив позначку в $43 000: що стимулює його розвиток.

Біткоїн (BTC) несподівано здійснив ріст вище $43 000, що стало значним поворотом на ринку криптовалют. Цей підйом відповідає прогнозам експертів і настроям інвесторів.

29 січня ціна Біткоїна (BTC) перевищила рубіж у $43 000. Такий рух на ринку свідчить про зростання довіри інвесторів.

Підйом ціни основної криптовалюти узгоджується з передбачуваннями та настроями ринку, оскільки все це пов'язане з майбутнім засіданням Федерального комітету з відкритих ринків (FOMC). Крім цього, слід зазначити, що приплив коштів до біткоїн-ETF насувається і перевищує продажний тиск.

Напруга стосовно рішення Федеральної резервної системи високо підвищена.

Відновлення вартості BTC відбувається в умовах загально відомого очікування припинення підвищення ставки Федеральною резервною системою США. Ринкові індикатори, включаючи інструмент CME FedWatch, показують, що є 97,9% ймовірність того, що ФРС збереже поточний діапазон ставок на рівні 5,25-5,50%.

Цей успіх надав ринку оптимізму і спонукало інвесторів віддавати перевагу ризикованим активам, наприклад, Біткоїну, який за останні 24 години зрос на 2,80% і досягнув рівня $43 750 на час написання матеріалу.

Інституційний інтерес і вплив біткоїн-ЕТФ

Ryze Labs наголошує на зростанні зацікавленості інституційних інвесторів у BTC та передбачає раптовий наплив коштів у біткоїн-ETF. Крім того, аналітики прогнозують, що фондові менеджери активізують свої зусилля з продажу, а відділи продажів стануть більш досвідченими у роботі з цим новим продуктом.

Крім того, Google дозволив розміщувати рекламу криптовалют у своєму пошуковому двигуні, на що зразу відреагували компанії BlackRock та VanEck, розмістивши рекламу Bitcoin ETF. Розуміючи це, можна припустити, що цей факт також мав вплив на зростання ціни Біткойну.

Ранкові торгові дані від Bloomberg показали, що iShares Bitcoin Trust (IBIT) випередив GBTC за обсягом торгів, що можливо є першим випадком, коли один із "дев'яти новонароджених" (термін, що використовується для нових біткоїн-ETF) активно торгувався більше, ніж GBTC: $155 млн проти $113 млн відповідно.

Незважаючи на відтік коштів, темпи погашення GBTC показують ознаки зниження, що свідчить про можливу стабілізацію надходження коштів у спотовий біткоїн-ETF.

Великі обсяги угод з біткоїн-фондами свідчать про постійний інтерес до них: загальний обсяг угод, здійснених з моменту їх створення, перевищує 25 мільярдів доларів. Натомість, торгівельні обсяги на централізованих біржах цифрових активів зменшилися.

Раніше ми розповідали про п'ять важливих аспектів Біткоїна, які варто знати на цьому тижні.

Вам може бути цікавим цей матеріал.

  • Екс-службовець Білого дому зробив несподіваний прогноз щодо ціни на Біткоїн.
  • Головний виконавчий директор OpenSea оголосив про свою готовність продати платформу.
  • Техноутопія, або зискова інвестиція: як працюють регенеративні фінанси (ReFi)