Курс біткоїна піднявся до нового історичного максимуму.

  • 05.03.2024 16:30
  • 2 хвилини читання
Курс біткоїна піднявся до нового історичного максимуму.

5 березня курс біткоїна перевищив рекордну позначку у $69 000 на популярній централізованій біржі Coinbase, повідомляє CoinDesk.

Під час останнього нападу биків вдалося на короткий час перебороти ключовий рівень опору на рівні $69 000. Проте значна кількість заявок на продаж спричинила миттєву корекцію. Крім того, на деяких біржах (наприклад, на Binance) біткоїн лише торкнувся позначки у $69 000 і покищо не перевищив цього рівня.

Курс BTC/USD на біржі Binance. Інформація взята з Binance.

Основним каталізатором зростання активів стали спотові біткоїн-ETF, які були затверджені Комісією з цінних паперів та бірж у січні цього року. Оновлення цінового рекорду відбулося вперше до початку халвінгу в історії Біткоїна.

Максимальне значення, яке було до цього.

У листопаді 2021 року досягнуто новий історичний максимум, коли ціна біткоїна сягнула $69 000. Це зростання було спричинене ширшим прийняттям цього активу по всьому світу, визнанням його статусу законного засобу платежу в Сальвадорі та високою інфляцією в США.

У 2022 році почався спад на фондовому ринку, що був спричинений зростанням процентних ставок регуляторами та банкрутством кількох компаній, включаючи Terra, Three Arrows Capital, Celsius та інші.

Прогнози на цей період

Більшість учасників ринку очікує на подальше зростання цін. Зокрема, аналітик Том Лі прогнозує, що біткоїн може досягти рівня $150 000 в найближчі місяці. В той же час Біткоїн-експерт Туур Демеєстр вважає, що BTC може сягнути навіть $600 000 через пом'якшення грошово-кредитної політики у США.