Курс біткоїна протягом тижня: панує оптимізм

  • 02.02.2024 10:15
  • 3 хвилини читання
Курс біткоїна протягом тижня: панує оптимізм

Протягом тижня, з 26 січня по 2 лютого, курс біткоїна виріс на 7,8% і зараз становить $43 100. BTC зміцнює свої позиції за рахунок залучення капіталу до спотових біткоїн-ETF та внаслідок появи нових проблем у банківській галузі США.

Біткоїн пройшов кілька етапів помірного зростання протягом тижня, і навіть заяви голови Федеральної резервної системи (ФРС) Джерома Павелла про можливе утримання високих процентних ставок у найближчі місяці не значно вплинули на настрої трейдерів.

Курс Біткоін/Долар за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Сумарний обсяг внесків до біткоїн-ETF склав 10 000 BTC за результатами першого місяця торгів, і передбачається, що він продовжуватиме зростати в майбутньому. Більше того, регіональні банки США зіткнулися з додатковими фінансовими ризиками, що також спонукає до попиту на біткоїн.

Технічний аналіз - це метод вивчення фінансових ринків, який базується на аналізі графіків і показників цін. Його ціль полягає в визначенні тенденцій і прогнозуванні майбутніх цінових рухів, а також виявленні можливих точок купівлі і продажу цінних паперів. Технічний аналіз надає трейдерам інструменти для прийняття інформованих рішень на фінансовому ринку, допомагаючи їм здійснювати успішні угоди на основі аналізу історичних цінових даних. Цей підхід широко використовується в інвестиціях і торгівлі акціями, валютами, товарними ф'ючерсами та іншими фінансовими інструментами. Технічний аналіз є одним із ключових інструментів, що допомагає трейдерам досягати успіху на ринку.

Біткоїн вже кілька місяців перебуває в основному в діапазоні цін $40 000-45 000. На даний момент ні бикам, ні ведмедям не вистачає достатньої сили, щоб створити новий тренд, що є типовим для цього етапу ринку.

Інформація щодо ф'ючерсівних контрактів свідчить, що ймовірність того, що Федеральна резервна система не знизить процентні ставки у березні, становить 66%. Однак більшість аналітиків очікує позитивного рішення у травні цього року.

Темп розвитку в минулих тижнях.

На минулому тижні курс біткоїна зменшився на 2,7% через загальноринкову невизначеність. У середині тижня ведмеді змогли короткостроково знизити ціну нижче за $40 000. Плани уряду США щодо продажу монет Silk Road також створювали побоювання щодо можливої корекції.