Курс біткоїна протягом тижня проходив через корекцію, але потім відновився.

  • 22.03.2024 10:31
  • 2 хвилини читання
Курс біткоїна протягом тижня проходив через корекцію, але потім відновився.

Протягом тижня з 15 по 22 березня курс біткоїна зменшився на 1,7% і наразі становить $65 900. BTC тримається в боковому тренді з високою внутрішньоденною волатильністю.

У перших днях тижня на ринку панували ведмеді. Особливо великий відтік капіталу зі спотових фондів підсилив тиск на продавців монет. Проте бикам вдалося зберегти ключовий рівень підтримки на рівні $60 000.

Котирування курсу BTC/USD протягом семи днів. Інформація взята з CoinGecko.

Протягом останніх днів ситуація на ринку знову почала покращуватися. Зокрема, голова Федеральної резервної системи (ФРС) Джером Павелл намекнув на можливу пом'якшену грошово-кредитної політики цього року, що додало інвесторам оптимізму.

Технічний аналіз - це метод вивчення фінансових ринків за допомогою аналізу графіків цін та інших статистичних даних. Цей метод дозволяє прогнозувати майбутні рухи цін на основі минулих даних та патернів. Технічний аналіз використовується трейдерами для прийняття рішень щодо укладення торгівельних угод на фондовому ринку.

Біткоїн зараз знаходиться у діапазоні $65 000-70 000 і продовжує консолідуватися. Після накопичення додаткових обсягів та фінансового капіталу, бики можуть розпочати свій наступ та оновити історичні максимуми.

Інформація з ф'ючерсних контрактів показує, що існує 94% ймовірність того, що Федеральна резервна система не знизить процентні ставки у травні. Таким чином, позитивний монетарний імпульс на ринку можна очікувати не раніше червня.

Рух під час минулих тижнів

На минулому тижні курс Bitcoin також переживав коливання у ціні. Протягом тижня актив змінився лише на 0,2%. Це призвело до встановлення короткострокового паритету між биками та ведмедями.