Курс біткоїна протягом тижня зазнав значної корекції.

  • 03.05.2024 09:30
  • 3 хвилини читання
Курс біткоїна протягом тижня зазнав значної корекції.

Протягом тижня з 26 квітня по 3 травня курс біткоїна знизився на 8% і зараз становить приблизно $59 000. BTC втрачає свої позиції через негативні макроекономічні та регуляторні чинники.

Більшу частину тижня біткоїн торгувався в бічному каналі навколо рівня $62 000, проте 1 травня ведмеді узяли ініціативу у свої руки. Новини про реальний термін ув'язнення для засновника біржі Binance Чанпена Чжао, а також подовження періоду високих процентних ставок сприяли песимістичному настрою серед інвесторів.

Курс Bitcoin до долара США за останні сім днів. Інформація взята з CoinGecko.

Проте протягом останніх днів актив демонструє помірне, але стале відновлення. Новини про стратегічні інвестиції у біткоїн компанією Block, Inc. Джека Дорсі додають впевненості у довгострокових перспективах гіпербіткоїнізації.

Технічний аналіз - це метод дослідження фінансових ринків, який базується на аналізі графіків цін, обсягів угод, індикаторів та інших технічних показників. Його основною метою є передбачення майбутніх цінових рухів активів на ринку. Технічний аналіз допомагає трейдерам приймати рішення щодо укладання та закриття угод на основі об'єктивних даних.

Біткоїн вийшов з бокового діапазону $60 000-65 000, в якому він перебував останніми тижнями. Ведмеді намагаються утримати ціну на поточних рівнях, тоді як бики стараються прорватися через важливі рівні опору для продовження росту.

Відомості про ф'ючерсні контракти свідчать про те, що з ймовірністю у 86% Федеральна резервна система (ФРС) не підвищуватиме процентні ставки у наступному місяці. Отже, приплив капіталу на ринок цифрових активів поки що залишатиметься помірним.

Хід подій останніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна незначно знизився на 0,4%. Це сталося після халвінгу, але учасники ринку були зацікавлені в основних макроекономічних та регуляторних новинах. Загалом з початку року курс криптовалюти зрос на 35%, що перевершує приріст усіх традиційних фінансових та інвестиційних інструментів.