Курс біткоїна в цьому тижні вразив усіх, оскільки відбулося довгоочікуване ралі.

  • 01.03.2024 10:16
  • 2 хвилини читання
Курс біткоїна в цьому тижні вразив усіх, оскільки відбулося довгоочікуване ралі.

Протягом тижня з 23 лютого по 1 березня курс біткоїна зріс на 20,4% і наразі становить близько $62 000. BTC посилює свої позиції завдяки підтримці інституціоналів та припливу коштів у фонд біткоїну (ETF).

У перші дні тижня ціна на BTC не перевищувала $55,000, але 28 березня почалося рекордне зростання. Біткоїн впевнено перевищив $60,000 і наближався до рівня $64,000. Після швидкої корекції ситуація на ринку стала стабільнішою і залишається під контролем биків.

Курс біткоіну до долара за останні сім днів. Інформація взята з CoinGecko.

В присутній час спотові біткоїн-ETF є основним фактором зростання ринку. Фонди щодня купують понад 11 000 BTC, тоді як майнери видобувають лише 900 монет щоденно.

Технічний аналіз - це метод вивчення фінансових ринків, що базується на аналізі графіків цін та технічних показників для прогнозування майбутніх цінових рухів.

Біткоїн успішно пройшов останній важливий рівень опору перед досягненням історичного максимуму в $69 000. Після короткого періоду консолідації і накопичення обсягів бики можуть продовжувати підкорювати нові рекорди до наступного халвінгу.

Інформація з ф'ючерсних контрактів свідчить, що з ймовірністю 97% Федеральна резервна система не збільшить процентні ставки у березні. Однак інвестори залишаються оптимістичними, оскільки очікують, що у травні відбудеться лібералізація грошово-кредитної політики.

Рух останніх тижнів

На минулому тижні курс біткоїна зменшився на 1,7%. На ринку спостерігалася тимчасова стабілізація через зниження обсягів притоку капіталу до біржових фондів. Власники монет короткостроково також отримували прибутки, що збільшувало тиск на продаж.