Курс біткоїна за тиждень після халвінгу залишився стабільним.

  • 26.04.2024 10:46
  • 2 хвилини читання
Курс біткоїна за тиждень після халвінгу залишився стабільним.

Протягом тижня (19-26 квітня) курс біткоїна впав лише на 0,4% і зараз становить понад $64 000. На ринку спостерігається відносна рівновага між булами та ведмедями.

Курс біткоїну коливається у діапазоні від $63 000 до $67 000. Короткострокові чинники вже були враховані інвесторами, тому увага зараз зосереджена на планах регуляторів та макроекономічних показниках у США.

Курс Bitcoin до долара за останні 7 днів. Джерело: CoinGecko.

Зокрема інвестори трохи хвилюються ініціативами щодо можливого запровадження рекордного податку в понад 40% на приріст капіталу, який може стосуватися цифрових активів. Проте, ймовірно, найближчим часом такі ініціативи не будуть затверджені.

Технічний аналіз - це метод вивчення ринку, який базується на аналізі інформації щодо минулих цін, обсягів торгівлі та інших статистичних даних для прогнозування майбутніх рухів цін. Цей підхід допомагає трейдерам приймати рішення щодо відкриття та закриття позицій на ринку.

Біткоїн торгується нижче ключового рівня в $65 000, але збільшення обсягів торгів може допомогти йому подолати цей рівень незабаром. Особливо великі гравці продовжують активно накопичувати цю криптовалюту.

Інформація з ф'ючерсних контрактів показує, що ймовірність того, що Федеральна резервна система (ФРС) не змінить процентні ставки на наступному тижні, становить 97%. Це означає, що доступ до кредитних ресурсів залишатиметься дуже обмеженим для інституційних інвесторів.

Розвиток подій минулих тижнів

На минулому тижні курс біткоїна впав на понад 12%. Заяви голови Федеральної резервної системи Джерома Павелла про те, що регулятор не поспішатиме лібералізувати свою грошово-кредитну політику, викликали песимістичний настрій серед трейдерів.