Курс біткоїна за тиждень: помірне підвищення.

  • 10.05.2024 09:31
  • 3 хвилини читання
Курс біткоїна за тиждень: помірне підвищення.

За останній тиждень (3-10 травня) курс біткоїна зрос на 6,8% і зараз перевищує $63 000. BTC посилює свої позиції завдяки підтримці інституціональних інвесторів та зростанню обсягу коштів у ETF.

Більшу частину тижня курс біткоїну тримався в бічному коридорі між рівнями $60 000-64 000. Проте останні дні були позначені посиленням биків. Це сталося після першого значного збільшення коштів до фонду Grayscale з моменту запуску спот-біткоїн-ETF у січні цього року.

Курс BTC/USD протягом семи днів. Дані взято з CoinGecko.

Компанія Metaplanet з Японії оголосила про розширення своєї стратегії щодо Біткоїн та придбання нової партії монет на суму 1,25 млн доларів. Крім того, китайські компанії також продовжують поступово нарощувати свої резерви, які збільшилися на 220 000 BTC за останні два місяці.

Технічний аналіз - це метод вивчення фінансових ринків, який використовується для прогнозування цінових змін активів на основі їхньої історичної та статистичної поведінки. Цей метод допомагає трейдерам та інвесторам зробити кращі рішення щодо укладання угод на цих ринках.

Біткоїн продовжує торгуватися у діапазоні між $60 000 і $65 000. Ходлери та довгострокові інвестори використовують цей час для накопичення активів. Історичні дані показують, що бичаче ралі зазвичай починається через декілька місяців після халвінгу.

Дані ф'ючерсних контрактів свідчать про те, що з ймовірністю у 92% Федеральна резервна система (ФРС) не збільшить процентні ставки наступного місяця. Проте учасники ринку очікують на лібералізацію політики регулятора влітку цього року.

Динаміка минулих тижнів.

Торішній тиждень курс біткоїна впав на понад 8%. Негативні новини з регуляторного та макроекономічного секторів посилили негативний настрій на ринку. У додаток до цього колишній генеральний директор біржі Binance був засуджений до реального терміну ув’язнення (4 місяці). Під впливом цих обставин ціна криптовалюти тимчасово опустилася нижче за $60 000.