Курс біткоїна за тиждень становить близько $70 000 і показує консолідацію.

  • 29.03.2024 12:15
  • 2 хвилини читання
Курс біткоїна за тиждень становить близько $70 000 і показує консолідацію.

Протягом тижня з 22 по 29 березня курс біткоїна зрос на 5,7% і наразі становить близько $70 000. BTC посилює свої позиції завдяки підтримці інституційних інвесторів та збільшенню коштів у біткоїн-ETF.

У першій половині тижня ціна біткоїну піднімалася стійко, але в останні дні вона перейшла в бічний тренд. В даний момент головна боротьба між биками і ведмедями відбувається навколо рівня $70 000, оскільки навколо нього розташовано багато ордерів як на покупку, так і на продаж.

Курс Bitcoin до долара за останні сім днів. Джерело: CoinGecko.

Рішення суду в Нью-Йорку у справі Сема Бенкмана-Фріда майже не вплинуло на ціни активів. Наразі ми спостерігаємо період зміцнення ринку, а кити збільшують запаси монет, готуючись до подальшого розвитку ринку.

Технічний аналіз - це метод вивчення фінансових ринків на основі історичних цін додатково до обсягів торгівлі.

Біткоїн тримається в бічному діапазоні між $65 000 і $70 000. Навіть при тому, що бики контролюють ситуацію, максимальні темпи зростання поки що недосяжні через обмежений доступ до кредитних ресурсів і стримувальну політику центробанків.

Інформація про ф’ючерсні контракти свідчить про те, що ймовірність того, що Федеральна резервна система не збільшить процентні ставки у травні, становить 96%. Таким чином, ймовірно, що наступна фаза інтенсивного зростання відбудеться влітку цього року.

Темпи розвитку подій в останні тижні

Минулого тижня курс біткоїна зменшився на 1,7%. На ринку переважали ведмеді, але бикам вдалося утримати рівень підтримки у $60 000 і забезпечити подальше зростання курсу. Загалом консолідація курсу свідчить про тимчасовий баланс між покупцями та продавцями активу.