Курс біткоїна за тиждень: зростає волатильність.

  • 15.03.2024 12:15
  • 2 хвилини читання
Курс біткоїна за тиждень: зростає волатильність.

Протягом тижня (8-15 березня) курс біткоїна зменшився на 0,2% і зараз коливається на рівні близько $67 000. BTC перейшов в бічний тренд з підсиленою боротьбою між биками і ведмедями.

Протягом першої половини тижня біткоїн кілька разів встановлював нові історичні максимуми, навіть перевищуючи позначку у $73 600. Проте, в останні дні відбулася корекція, і ціна впала нижче важливого рівня підтримки у $70 000. Ліквідація позицій трейдерів, переважно довгих, склала понад $808 млн.

Котировки BTC/USD протягом семи днів. Джерело: CoinGecko.

Високий рівень інфляції у США та плани про введення нового податку для майнерів від Адміністрації Байдена негативно впливають на оцінку ситуації інвесторами. Проте такі періоди короткострокової корекції є досить типовими і для попередніх бичачих циклів.

Технічний аналіз - це метод вивчення фінансових ринків за допомогою аналізу графіків цін та обсягів угод з метою прогнозування майбутніх цінових рухів.

Курс біткоїну тимчасово опустився нижче важливого рівня підтримки у $70 000. Тому для биків дуже важливо відновити свої позиції найближчими днями, включаючи завдяки притоку коштів до біткоїн-ETF.

Інформація з ф'ючерсних контрактів свідчить, що з ймовірністю 99% Федеральна резервна система (ФРС) не планує знижувати процентні ставки наступного тижня. Учасники ринку очікують на лібералізацію грошово-кредитної політики у травні або червні.

Темпи останніх тижнів

На минулому тижні курс біткоїна вперше в історії перевищив історичний максимум. На кінець тижня ціна BTC перевищила $70 000, що також спричинило низку ліквідацій трейдерів (основним чином ведмедів).