Курс криптовалюти TON різко підскочив після оголошення про запуск монетизації в месенджері Telegram.

  • 28.02.2024 14:46
  • 3 хвилини читання
Курс криптовалюти TON різко підскочив після оголошення про запуск монетизації в месенджері Telegram.

З березня месенджер Telegram запустив фінансові виплати для власників каналів. Це буде відбуватися через блокчейн TON, і курс монети стрімко підскочив після гучного анонсу.

28 лютого засновник соціальної мережі Telegram Павло Дуров опублікував оголошення про зміни в політиці платформи.

Він зауважив, що трансляції каналів в Telegram щомісяця отримують 1 трильйон переглядів. Вже зараз лише 10% цих переглядів монетизуються за допомогою Telegram Ads - інструменту просування, розробленого з урахуванням конфіденційності.

Точно тому рекламна платформа Telegram вирішила здійснити значний крок — з березня вона буде відкрита для всіх рекламодавців у майже 100 нових країнах. Проте наразі конкретний список цих країн не розголошується.

Також варто зазначити, що Telegram випустив кілька значущих функцій.

Власники каналів у цих країнах почнуть отримувати половину усіх доходів, які Telegram заробляє на показі реклами на їхніх каналах. Оплата за рекламу та виведення коштів будуть здійснюватися виключно через блокчейн TON.

"Так само, як ми робили з іменами користувачів у Telegram на Fragment, ми плануємо рекламу та відсоток доходу з власниками каналів у Toncoin", - пояснив Дуров.

Як наслідок, автори контенту зможуть або конвертувати свої доходи в готівку, або знову інвестувати їх у просування та оновлення своїх каналів.

Компанія Coinbase впроваджує нову можливість криптопереказів через посилання, які можна відправляти через WhatsApp і Telegram. Це може бути цікаво для вас.

Майже негайно після цього оголошення курс ТОН почав стрімко зростати — на 29,95% за добу та 6,36% за останню годину (на момент публікації), про що свідчать дані Койнбейс.

Прогнози стосовно подальшого зростання є досить оптимістичними, проте такий рух відбувається до офіційного запуску нового інструменту в Telegram. Власники каналів щомісяця отримуватимуть винагороду за рекламу від TG Ads саме в TON - це буде сприяти підтримці курсу монети.

Напоминаємо, 13 вересня 2023 року Telegram оголосив про старт нового гаманця із самостійним зберіганням на базі The Open Network (TON), який надає користувачам повний контроль над їх цифровими активами. Гаманець, відомий як TON Space, надає цифрові права власності на блокчейні для обміну повідомленнями.

Інтеграція є важливим кроком як для Telegram, так і для The Open Network (TON), особливо з урахуванням попередніх юридичних проблем Telegram, пов'язаних з TON.

Ознайомтесь з іншими популярними матеріалами.

Месенджер Telegram оновився напередодні нового року: які нові можливості з'явились

У Telegram з'явилась нова корисна функція - огляд.

У Telegram почав працювати ряд оновлень.