Курсу біткоїна за тиждень: досягнуто позначки у $46 000.

  • 09.02.2024 10:52
  • 3 хвилини читання
Курсу біткоїна за тиждень: досягнуто позначки у $46 000.

Курс біткоїна протягом тижня з 2 по 9 лютого зросла на 8,6% і зараз становить 46 600 доларів. Біткоїн посилює свої позиції завдяки підтримці китів та зростанню потоку коштів у ETF.

Більшу частину тижня курс біткоїна коливався в районі $43 000, але останніми днями бики забезпечили гостре зростання й перевищили важливий рівень у $45 000, а потім – і $46 000. Зараз нереалізований прибуток утримувачів криптовалюти становить $448 млрд.

Курс BTC/USD протягом семи днів. Джерело: CoinGecko.

Компанія MicroStrategy придбала ще 850 BTC, загальні її резерви становлять 190 000 монет. Обсяг торгівлі ETF від BlackRock перевищив показники Grayscale, що стимулює збільшення припливу коштів до біткоїн-ETF.

Технічний аналіз - це метод вивчення ринкових цін, котувань та перспектив цінних паперів на основі їх історичних даних. Він використовується для прогнозування майбутніх цінових змін та прийняття рішень щодо укладання та закриття угод на ринках. Технічний аналіз інтерпретує графіки, діаграми та інші інструменти для виявлення тенденцій та патернів, що можуть допомогти інвесторам прийняти раціональні рішення. Він є одним з основних інструментів, які використовуються трейдерами та інвесторами для аналізу фінансових ринків.

Біткоїн вийшов з бокового діапазону, який складав $40 000-45 000. Якщо бики зможуть утримати поточний ціновий рівень, це створює передумови для досягнення рубежу у $50 000. Однак, протягом місяця перед халвінгом можуть розвиватися різні цінові сценарії, що повторюються з попередніми циклами.

Відомості ф'ючерних контрактів свідчать того, що ймовірність зниження процентних ставок Федеральною резервною системою наступного місяця становить лише 17%. Таким чином, монетарні фактори продовжують стримувати оптимізм биків.

Рух попередніх тижнів

На минулому тижні курс біткоїна також впевнено зрос на понад 7%. Позитивні сигнали з сегмента біткоїн-ETF та неочікувані проблеми у деяких регіональних банків США стимулювали зростання попиту на BTC.