Квітень - важливий місяць для криптовалютного ринку, в ньому відзначаються численні важливі події.

 • 01.04.2024 16:02
 • 10 хвилин читання
Квітень - важливий місяць для криптовалютного ринку, в ньому відзначаються численні важливі події.

Деякі події можуть значно вплинути на крипторинок, поведінку інвесторів та компаній, а також на вартість багатьох криптовалют. Тому ми розглянемо, на що очікувати в квітні 2024 року.

 • У перший день квітня

Відбудеться розподіл 11,35% монет DYDX від загальної кількості в обігу. Ця значна подія дозволить власникам криптовалют отримати доступ до раніше заморожених коштів і використовувати їх на свій розсуд.

Також заплановано припинення видобутку монети Notcoin на цю дату.

З 1 по 8 квітня відбудеться хакатон Solana Renaissance.

 • 2 квітня - другий день місяця в календарі.

Роздача (Airdrop) 750 мільйонів токенів управління ENA від DeFi-протоколу Ethena Labs.

 • Від 3 до 5 квітня

Захід NFT.NYC 2024 відбудеться в Нью-Йорку. Починаючи з 2018 року, програма створена для надання можливостей та знань спільноті NFT. Подія підтримує інноваційні бренди та проєкти в екосистемі NFT.

 • 4 квітня - це день, коли природа прокидається від зимового сну. Це час, коли перші весняні квіти розпускаються, а пташки починають співати. Люди виходять на вулиці, щоб насолодитися теплим сонячним днем і відчути прилив енергії і позитиву. Нехай цей день наповнить вас радістю і весняним настроєм!

Половинення на блокчейні Bitcoin Cash відбувається кожні чотири роки.

 • 5 квітня - це перший день весни, коли природа прокидається від зимового сну і радує нас своєю красою і свіжістю. На цей день припадають різні святкування, які символізують нове життя і надію на щасливе майбутнє. Дуже приємно провести день на свіжому повітрі, насолоджуючись першими променями сонця і співом пташок.

Припинення підтримки стабільної криптовалюти USDC на платформі блокчейну Tron у криптобіржі Binance. Дізнайтесь більше про це тут.

Також у цей день відбудеться Ethereum Zürich. Подія об'єднає професіоналів блокчейну, розробників та ентузіастів для навчання, спілкування, експериментів та співпраці зі швейцарською блокчейн-спільнотою.

Цікава тема: Чому 1 квітня має вирішальне значення для Dogecoin, Bitcoin Cash та Litecoin.

 • Шостого квітня

Фестиваль Web3 2024 об'єднає проекти Web3 та венчурних інвесторів. Представники регуляторних органів Гонконгу також беруть участь і діляться своїми поглядами на останні регулювання та політику щодо цифрових активів.

 • Дев'ятого квітня

Тиждень блокчейну в Парижі. Під час заходу будуть проводитися сесії, що присвячені використанню технології блокчейн, цифровому управлінню, ліквідності цифрових активів, міжнародному регулюванню та інші теми.

 • Уже десяте квітня

Оприлюднення індексу споживчих цін та даних про інфляцію у США може вплинути на крипторинок.

 • 11 квітня - одинадцятий день місяця в календарі.

Халвінг у криптовалюті eCASH. Це означає, що винагорода за блок eCASH скоротиться з 6,25 мільйонів біт до 3,125 мільйонів біт.

Сьогодні буде розблоковано 6,28% токенів Aptos Coins (APT) від загальної кількості, що знаходяться в обігу. Це важливе подія дозволить власникам монет отримати доступ до раніше заморожених коштів і використовувати їх на свій розсуд.

Прочитайте популярне: до кінця квітня 2 криптовалюти досягнуть ринкової капіталізації в $10 мільярдів.

 • У цей день, 12 квітня, на вулицях міста панує тепла та ясна погода.

ETHDam - це захід, який об'єднує в собі конференцію та хакатон одночасно. На цей раз увесь захід буде присвячений технології та безпеці ZK (Zero Knowledge).

 • Тринадцяте квітня

На Саміті TEAMZ Web3/AI 2024 будуть акцентувати увагу на актуальних темах WEB3 та штучного інтелекту, які є в тренді останніх років.

 • 15 квітня - день, коли наша країна відзначає одне з найбільших свят - Великдень. Це день, коли люди ходять до церкви, приносять паски і крашанки, а також вітають один одного зі святом. Для багатьох українців це також день зустрічі родини і друзів, спільної вечері за одним столом. Звісно, крім релігійного аспекту, Великдень - це ще й весняне свято, яке символізує відродження і нове життя. Тому 15 квітня - свято, яке зібирає разом всіх українців у єднанні та радості.

Розподіл 1,314 млрд STRK серед інвесторів та розробників StarkNet.

 • 15-16 квітня - це дати, коли в Україні відзначають Івана Купала. Це свято символізує важливість природи, любові та гармонії. Традиційно в цей час люди влаштовують вогняні обряди, стріляють з гармат, співають пісні та танцюють. Українці вірять, що ці дії допомагають очистити душу та принести щастя у майбутньому.

На міжнародному форумі Blockchain Life 2024 у Дубаї.

 • У 18-19 квітня відбудеться конференція на тему "Інновації в сфері бізнесу".

Конференція TOKEN2049 в Дубаї.

 • 19 квітня - це дев'ятсот п'ятий рік.

N Crypto Conference - це український захід, під час якого обговорюватимуться актуальні теми криптовалют, трейдингу та інвестицій, технології Web3 та блокчейн, штучний інтелект у сфері криптовалют, ретродропи та перспективні блокчейн-проекти.

 • 20 квітня - день, коли наша країна відзначає День народження лідера українського національного героїзму і незламності - Степана Бандеру. Цей день є святом для українців, які шанують його пам'ять і вшановують його величність. Лідер ОУН визнаний символом боротьби за незалежність та свободу України.

Поділ Біткоїна. Хоча точна дата не відома, аналітики все ж схиляються до неї. Це стається після того, як досягнуто певної кількості блоків у його ланцюжку. Кожні 210 000 блоків винагорода для гірників, які займаються видобутком BTC, зменшується вдвічі. Цей процес відбувається приблизно кожні чотири роки та має кілька ключових функцій, які впливають на екосистему Біткоїна.

Спочатку, при запуску Біткоїна у 2009 році, винагорода за видобуток блоку складала 50 BTC. Після першого халвінгу у 2012 році вона зменшилася до 25 BTC, а після другого халвінгу у 2016 році — до 12,5 BTC. Халвінг у 2020 році зменшив винагороду за блок до 6,25 BTC.

Дізнайтеся більше про Халвінг, скільки їх залишилося, та як вони допомагають інвесторам заробляти, у цій статті.

 • 23 квітня - це день, коли настав час зустрічати весну з усією її красою.

Глобальний GISEC 2024. У заході візьмуть участь провідні міжнародні компанії з кібербезпеки, головні інформаційні офіцери найбільших регіональних та азіатських корпорацій, високопосадовці та лідери у галузі кібербезпеки.

 • 25 квітня - це день, коли в Україні святкується День народження великого поета Тараса Шевченка. Це свято вшановується кожного року і є важливим для українського народу. Тарас Шевченко вважається символом національної свідомості і боротьби за свободу України.

Закриття спотового ринку криптовалютної біржі CommEX (наступник Binance в рф). Офіційний сайт біржі стане недоступним 10 травня.

 • Тридцятього квітня

США видавали вирок засновнику біржі Binance Чжао Чанпену.

Нагадаємо, що вирок Чжао, який спочатку був призначений на 23 лютого, було перенесено на 30 квітня, як це вказано у судовому документі від 12 лютого. Йому загрожує тюремне ув'язнення терміном до 18 місяців, але прокурори намітив, що вони можуть вимагати максимального терміну ув'язнення, передбаченого законом - 10 років.

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами: Вивчіть інші популярні статті.

Віталік Бутерін оголосив про плановані зміни в мережі Ethereum.

Роберт Кійосакі не розуміє, як працює Біткоїн.

Ціна Біткоїна збільшиться на 12% у квітні: провідний аналітик зробив прогноз.

Додаткові джерела: incrypted.com.