Квона можуть вислати до Сполучених Штатів Америки.

  • 22.02.2024 15:01
  • 2 хвилини читання
Квона можуть вислати до Сполучених Штатів Америки.

Верховний суд Чорногорії вирішив віддати колишнього співзасновника компанії Terraform Labs До Квона до США, відхиливши запит Південної Кореї. Про це повідомили адвокати затриманого, повідомляє Vijesti.

Наш клієнт отримав рішення Високого суду Подгориці про екстрадицію до США. Адвокати стверджують, що це рішення незаконне, так само як і два попередні, які були скасовані Апеляційним судом Чорногорії.

Сторона оборони підкреслила, що це рішення суду ще не є остаточним правовим актом, і вони мають право на подання апеляції.

Міністр юстиції Чорногорії Андрій Мілович висловив думку, що видача Квона є політичним рішенням.

"Сполучені Штати Америки є нашим головним зовнішньополітичним партнером, і ми сподіваємося швидко підписати двосторонню угоду про екстрадицію, щоб створити юридичну базу для подібних рішень у майбутньому", - зазначив він.

Судові засідання

7 лютого Апеляційний суд Чорногорії скасував рішення про видачу До Квона та відправив справу на повторний розгляд до суду першої інстанції. Прийнято це рішення через виявлення численних порушень під час ухвалення попередніми судами рішень щодо видачі до США чи Південної Кореї. Зокрема, були невиправдані мотиви для такого рішення.

Тим часом в США Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) погодила відкласти цивільний процес проти компанії Terraform Labs та її співзасновника До Квона. Його адвокати запевнили SEC, що їхній клієнт бажає бути присутнім на процесі, погоджується на екстрадицію з Чорногорії та може прибути до США до середини березня.

Терраформ Лабс збанкрутувала.

Компанія Terraform Labs подала заяву про своє банкрутство. Вони обіцяли, що виконають усі фінансові зобов'язання перед своїми співробітниками та постачальниками без необхідності додаткового фінансування під час розгляду справи. Сума зобов'язань компанії оцінюється від $100 млн до $500 млн.