Ledger полегшить придбання BTC

  • 14.02.2024 07:45
  • 3 хвилини читання
Ledger полегшить придбання BTC

Завод, що виробляє апаратні гаманці для криптовалют, під назвою Ledger, співпрацює з біржею Coinbase, щоб полегшити процес купівлі біткоїна та інших криптовалют, а також створити більш зручний спосіб переміщення активів з біржі в нехолдінгове зберігання. Інформацію про це повідомило видання Cointelegraph.

За словами команди Ledger, для того, щоб цей процес відбувся, рішення Coinbase Pay буде інтегровано в застосунок Ledger Live. Це дозволить користувачам переказувати свої активи та здійснювати угоди безпосередньо зі своїх персональних комп'ютерів чи мобільних пристроїв. Крім того, це означає, що користувачі зможуть отримувати придбані монети безпосередньо на свої пристрої Ledger.

Команда Ledger описала попередній процес переведення цифрових активів з біржі на самостійне зберігання як «незручний процес, який зробив користувачів вразливими для потенційних помилок». У своїй заяві головний спеціаліст з роботи з клієнтами Ledger Ян Роджерс повідомив, що до початку співпраці купівля біткоїнів та криптовалют і їх переказ на гаманець для самостійного зберігання були «складним процесом». Однак після інтеграції Роджерс вважає, що процес спростився.

"Ця інтеграція дуже спрощує можливість користувачам криптовалют покупати через Coinbase і отримувати кошти безпосередньо на їхнє некастодіальне зберігання в гаманці Ledger", – додав експерт.

Про компанії Coinbase і Ledger.

Торгівельний майданчик Coinbase був заснований у 2012 році у США. У 2021 році вона стала першою компанією, яка керує біржею криптовалют і розмістила свої акції на фондовій біржі.

Сьогодні Coinbase - це система, до якої входять найбільша в США централізована біржа цифрових валют, криптогаманець, NFT-маркетплейс, сервіс для кастодіального зберігання активів та інші продукти.

Компанія Ledger була створена в 2014 році в Франції групою восьми експертів з безпеки та цифрових валют. Її основною діяльністю є розробка апаратних гаманців та інших рішень для блокчейну та криптовалют.

Обвинувачення Ledger в порушенні конфіденційності.

У грудні 2023 року розробники звинуватили компанію Ledger, виробника апаратних гаманців, у порушенні конфіденційності користувачів. Саме вони встановили, що програмне забезпечення Ledger Live веде стеження за своїми користувачами та збирає їхні дані.