Lightspark допоможе Coinbase впровадити мережу Lightning.

  • 04.04.2024 08:15
  • 3 хвилини читання
Lightspark допоможе Coinbase впровадити мережу Lightning.

Компанія Lightspark допоможе біржі Coinbase інтегрувати технологію Мережі Блискавки (Lightning Network). Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Впровадження цього протоколу дозволить користувачам торговельної платформи здійснювати швидкі й економічно вигідні транзакції з використанням біткоїну.

Coinbase прагне зробити світову фінансову систему швидшою й ефективнішою. Ми раді співпрацювати з Lightspark, щоб усунути платіжні бар'єри та забезпечити більш швидкі та економічні транзакції в біткоїнах завдяки підтримці Lightning Network», – заявив віцепрезидент з корпоративного та ділового розвитку Coinbase Шан Аггарвал.

Компанія Lightspark витратила більше двох років на розробку своєї платформи, яка задовольняє потреби інституціональних клієнтів, що шукають надійні та ефективні рішення для проведення транзакцій у біткоїні. Інтеграція з Coinbase включає в себе складні інструменти та послуги Lightspark, такі як SDK, API та інструменти для розробників, які спрощують процес впровадження та управління вузлами Lightning.

Плани компанії Coinbase

Лише рік тому голова біржі Coinbase, Браян Армстронг, повідомив про своє бажання впровадити мережу Lightning на біржі. Це рішення було обумовлене зростаючим попитом на біткоїн, а також зростанням комісій за транзакції.

Кожен квартал на платформі Coinbase проводиться торгів на суму $154 мільярдів. Шляхом надання клієнтам можливості здійснення доступних і ефективних транзакцій з біткоїном, компанія значно покращить свою позицію.

Які біржі вже впровадили мережу Lightning Network?

17 липня 2023 року біржа Binance завершила інтеграцію мережі Lightning у свою платформу для зняття та внесення BTC. Під час зняття або внесення коштів користувачі можуть скористатися опцією Lightning.

Отже, Binance приєдналася до інших бірж, таких як Bitfinex, River Financial, OKX, Kraken і CoinCorner, які раніше вже почали використовувати Lightning Network.