Лише ЕТФ від BlackRock в даний момент торгується з прибутком.

  • 16.04.2024 08:30
  • 2 хвилини читання
Лише ЕТФ від BlackRock в даний момент торгується з прибутком.

Фондовий фонд IBIT від компанії BlackRock зафіксував чистий приплив коштів у $184,5 млн за останні два торгові дні, у той час, як всі інші фонди торгуються "у мінусі". Про це свідчать дані Farside Investors.

Найбільший відтік капіталу вже традиційно зафіксовано з фонду GBTC компанії Grayscale: понад $266 млн за останні два торгові дні. Загальні результати за всіма фондами також стали від’ємними (на понад $91 млн).

Рух вхідних коштів у спотовий біткоїн-ЕТФ. Інформація взята з ресурсу Cointelegraph.

Ймовірно, інвестори стають обережнішими через зростання напруги на Близькому Сході та загальну економічну невизначеність. Прогнози щодо можливого великого продажу криптовалюти майнерами також не сприяють значним інвестиціям цього тижня.

Вплив на курс біткоїна

Рух ринку біткоїн-ETF тісно пов'язаний з курсом біткоїна. Порівняно з другою половиною минулого тижня, цифровий актив втратив вартість з понад $70 000 до $62 300, а навіть опустився до $61 000.

Історичні дані з 2023-2024 років показують, що періодичні корекції на рівні 20% від місцевого піку не заважають загальному підйому на биржі. Цей шаблон підтверджує важливість для биків захистити ключовий рівень підтримки на рівні $60 000.

Активи BlackRock в його портфелі містять у собі біткоїн.

На даний момент інвестиційний гігант BlackRock набрав вже понад 246 000 BTC, що перевершує показники компанії-виробника програмного забезпечення MicroStrategy. За оцінками фахівців, у травні BlackRock має можливість випередити фонд Grayscale за загальним обсягом біткоїн-активів.