LQWD стане постачальником готівкових коштів для компанії, що працює з технологією Lightning.

  • 20.03.2024 13:00
  • 3 хвилини читання
LQWD стане постачальником готівкових коштів для компанії, що працює з технологією Lightning.

Компанія LQWD Technologies Corp оголосила про нове партнерство з Amboss Technologies Inc., що стане головним постачальником послуг ліквідності. Про це повідомлено у Bitcoin Magazine.

У рамках співпраці, LQWD надасть Amboss 10 біткоїнів, і планує збільшити їх кількість протягом усього періоду співпраці.

Співробітництво з LQWD дозволить глобальним клієнтам Amboss отримати прямий доступ до інституціональної ліквідності для оплати у криптовалюті біткоїн. Це дозволить LQWD отримати додатковий прибуток через свої вузли у Lightning Network. Також ця співпраця збільшить пропозицію ліквідності Amboss на ринку та задовольнить попит на ліквідність у Lightning Network, зазначив Джессі Шрадер, співзасновник та генеральний директор компанії Amboss.

Компанія Amboss Technologies — це інноваційний розробник програмного забезпечення, який спеціалізується на створенні технологій майбутнього. Наша команда впроваджує передові рішення в сфері штучного інтелекту, великих даних та Інтернету речей. Ми допомагаємо підприємствам удосконалити їхні ділові процеси і досягти нових висот у своєму розвитку. Наші продукти та послуги допомагають нашим клієнтам збільшити ефективність роботи, знизити витрати та підвищити конкурентоспроможність на ринку. Amboss Technologies — це ключ до успіху вашого бізнесу!

Компанія Amboss Technologies спеціалізується на розробці рішень з аналізу даних для Lightning Network і пропонує продукти, такі як Magma та Hydro, які дозволяють організувати ринок і автоматизувати ліквідність. Magma використовується як ринок ліквідності, а Hydro забезпечує автоматизацію ліквідності для безперебійних платежів в мережі Lightning Network.

Стартап Amboss використовує дані, аналітику та соціальні аспекти, щоб допомагати користувачам у прийнятті стратегічних рішень щодо маршрутизації платежів через мережу Lightning. Компанія повідомляє, що збережені кошти будуть витрачені на дослідження у галузі штучного інтелекту. Використовуючи ШІ та машинне навчання, Amboss може впровадити різноманітні інструменти прийняття рішень до своїх продуктів, які допоможуть автоматизувати управління вузлами та каналами.

Соціальний функціонал був вперше використаний компанією Amboss у своїй платформі, що включає групи спільноти, дошки оголошень, систему оцінки репутації та можливість взаємодії у соціальних мережах.

Про розвиток мережі Lightning.

Протягом останнього місяця пропускна спроможність мережі Lightning збільшилася на 37% і досягла історичного піку у розмірі $325 млн.

Зростання пропускної здатності у доларах США відбувається одночасно з досягненням біткоїном нових історичних максимумів більше, ніж на $70 000.