Майкл Сейлор розкрив причину здорожчання біткоїну.

  • 13.02.2024 14:46
  • 3 хвилини читання
Майкл Сейлор розкрив причину здорожчання біткоїну.

Запуск біржових фондів для біткоїна означає, що цифровий актив зазнає підвищення курсу через великий розрив між пропозицією та попитом на ринку. Про це повідомив Майкл Сейлор, співзасновник та голова ради директорів компанії MicroStrategy, у інтерв'ю на CNBC. Цей рух є відповіддю на десятирічний запас попиту на BTC-продукт, який вже доступний для роздрібної торгівлі.

"Попит на біткоїн, який надходить до цих ETF, у десять разів перевищує пропозицію, що надходить від зазвичайних продавців - майнерів. Протягом десяти років люди чекали на ці ETF, і нарешті, головні інвестори отримали доступ до біткоїна, це, на мою думку, призвело до різкого зростання капіталу в цьому класі активів", - він сказав.

На його думку, біткоїн є популярним через те, що він не залежить від традиційних ризикових активів і не стикається з небезпекою, пов'язаною з окремою країною або компанією, конкурентами за квартальні результати виробництва, погодними умовами, воєнними конфліктами, персоналом або ланцюжком постачання.

Майбутні плани

За словами Сейлора, MicroStrategy здійснить ребрендинг і стане компанією, що займається розробленням інфраструктури для Біткоїна, це відображає їх стратегію накопичення більшої кількості BTC та сприяння росту мережі цього основного цифрового активу.

"Ми прийняли таке природне рішення, особливо враховуючи наш успіх у Біткоїн-стратегії та наш неповторний статус найбільшої публічної компанії у світі, власниці біткоїна", - він сказав.

Модель MicroStrategy надає більшу гнучкість порівняно з інвестиційним трастом, оскільки дозволяє компанії самостійно розробляти програмне забезпечення, генерувати грошові потоки на ринку капіталу, накопичувати біткоїни для своїх акціонерів та сприяти розвитку мережі.

української гривні на світовому валютному ринку?

12 лютого біткоїн вперше за останні два роки перевищив позначку у $50 000. Це свідчить про те, що цифрова валюта підтверджує свою роль як засобу збереження вартості та резервного активу. В останні тижні також спостерігається зростання попиту на акції біржових фондів, які базуються на біткоїні. Зараз його популярність значно перевищує кількість монет, що видобуваються майнерами.