Майкл Сейлор стверджує, що розпочалася "золота лихоманка" біткоїна.

  • 04.03.2024 10:46
  • 3 хвилини читання
Майкл Сейлор стверджує, що розпочалася "золота лихоманка" біткоїна.

Поява інституційних фондів біткоїн спричинила десятирічну "золоту лихоманку". Про це заявив засновник компанії MicroStrategy Майкл Сейлор під час конференції Bitcoin Atlantis, повідомляє Cointelegraph.

Я думаю, що ми перебуваємо в епоху золотої лихоманки біткоїна. Вона розпочалася в січні 2024 року і триватиме приблизно до листопада 2034 року», – заявив Сейлор, додавши, що до 2035 року буде видобуто 99% усіх біткоїнів, а 2035 рік означатиме початок «фази зростання».

За даними Buy Bitcoin Worldwide, на сьогоднішній день, видобуто близько 93,5% з 21 мільйона біткоїнів.

За словами Сейлора, наразі спотові біткоїн-фонди використовуються як "канал збуту" лише для 10-20% зацікавлених осіб, але цей показник зросте до 100%, коли банки та інституціональні компанії почнуть спрощувати торгівлю біткоїнами. Він не виключає, що майже всі банки знадобляться зберігати біткоїни, оскільки цього вимагатимуть їхні головні клієнти.

Сейлор вважає, що Біткоїн відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки Інтернету, а розвиток штучного інтелекту сприятиме зростанню попиту на BTC.

"Якщо ви бажаєте створити версію свого штучного інтелекту, яка буде існувати в Інтернеті назавжди, краще подарувати їй деяку кількість біткоїнів. Тому я вважаю, що тут буде цікава функція попиту", - повідомив Сейлор.

думки інших фахівців

Під час цієї самої панельної дискусії інвестиційна стратегиня Лін Олден зазначила, що попит на біткоїн може зрости через те, що все більше країн почнуть приймати BTC. За її словами, прийняття біткоїна сприяє виникненню нових фінансових центрів, що в свою чергу призводить до збільшення капіталу, що надходить до цих країн у довготривалій перспективі.

Вона заохотила Сальвадор за активність у цьому напрямі. При цьому Олден підкреслила, що багато країн продовжують забороняти головний цифровий актив через страх, що біткоїн може загрожувати їхній власній національній валюті.

Інтерес Волл-стріт до біткоїн-ETF зросла.

Після досягнення рекордно високих показників торгів у США брокерський підрозділ Merrill Lynch банку Bank of America Corp. та фінансово-страхова компанія Wells Fargo & Co. запропонували доступ до біржових фондів біткоїну (ETF).

Крім цього, зацікавленість до спотових біткоїн-ETF проявив банківський гігант Morgan Stanley. Повідомлено, що банк зацікавився ETF після того, як Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) схвалила його запуск у США в січні. Зараз банк проводить юридичні консультації для надання відповідних послуг своїм клієнтам.