Майкл Сейлор відзначив важливу подію для біткоїн-ETF, яку встановив Накамото в BTC.

  • 28.05.2024 16:15
  • 3 хвилини читання
Майкл Сейлор відзначив важливу подію для біткоїн-ETF, яку встановив Накамото в BTC.

Генеральний директор MicroStrategy, Майкл Сейлор, повідомив, що спотові біткоїн-ETF тепер утримують 1 мільйон BTC, що він називає "1 Накамото".

Майкл Сейлор, керівник компанії MicroStrategy та відомий прихильник Біткоїна, зауважив значне досягнення у світі криптовалют. За словами Сейлора, спотові біткоїн-ETF тепер узагальнено утримують близько 1 мільйона BTC.

Цю позначку Сейлор назвав Накамото 1. Цій планці досягнення трохи більше ніж через чотири місяці після запуску біткоїн-ETF 10 січня цього року.

Є те, що, за непідтвердженою інформацією, Сатоші Накамото, загадковий творець Біткоїна, утримує понад 1 мільйон BTC на своїх гаманцях. Точних даних немає, але цієї символічної позначки вистачило для Сейлора, щоб назвати її 1 Nakamoto.

Наразі #Bitcoin Spot ETF утримують приблизно 1 Накамото з $BTC pic.twitter.com/OpHridlymc - Майкл Сейлор️ (@saylor) 27 травня 2024 року

У топ-3 найбільших власників біткоїнів серед емітентів ETF увійшли BlackRock з 287 168 BTC, Fidelity з 161 538 BTC та ARK Invest з 48 503 BTC. Щодо MicroStrategy та її голови Майкла Сейлора, на балансі компанії зараз є 214 400 BTC на суму $14,66 млрд. Середня ціна покупки складає $35 180, що приніс MicroStrategy прибуток у розмірі 94,43%, або $7,12 млрд.

Досягнення позначки "1 Накамото" підкреслює зростаючий вплив біткоїн-ETF та все ширше інституційне прийняття основної криптовалюти. Оскільки Біткоїн продовжує завойовувати все більше визнання, накопичення BTC біржовими фондами та великими компаніями, такими як MicroStrategy, свідчить про цікаве майбутнє цього цифрового активу.

Ми раніше згадували про те, що полювання TradFi на біткоїн-ЕТФ може призвести до загибелі Біткоїну.

Вам могло упустити це:

  • Чи варто вкладати в ETF: прибуток, ризики та переваги
  • Роберт Кійосакі пояснив причину,чому він ніколи не купить біткоїн-ETF.
  • Комісія з цінних паперів та бірж США затвердила 8 спотових ETF на Ethereum.

Згідно з інформацією, отриманою від U.Today.