Майкл ван де Поппе назвав альткоїн, який незабаром може збільшити свою ціну вдвічі.

  • 30.01.2024 13:48
  • 3 хвилини читання
Майкл ван де Поппе назвав альткоїн, який незабаром може збільшити свою ціну вдвічі.

Відомий криптоаналітик поділився зі своїми підписниками своїми думками щодо криптовалютних змін.

Відомий криптоаналітик Майкл ван де Поппе, який має популярність на ринку, заявив, що Polkadot (DOT), один з найсильніших конкурентів Ethereum (ETH), може потенційно збільшити свою поточну ціну більш ніж удвічі. Він підкреслив, що ринкова корекція створює багато можливостей, а DOT є яскравим прикладом цього.

Ймовірно, він може збільшитися до 17 доларів, що становитиме приблизно 160% вище в порівнянні з його поточним рівнем. Проте це значно віддалено від історичного максимуму токена в 54,98 долара.

Варто зазначити, що Майкл ван де Поппе також визначив ціновий діапазон, який стане частиною можливого зростання DOT до 17 доларів. Згідно з його аналізом, після повторного тестування рівня підтримки між 5,50 і 6,00 доларів, альткоїну необхідно подолати значний опір близько рівня 9,39 доларів.

Останній раз DOT досягав такої цінової позначки в День подарунків. Однак подальший опір призвів до зниження вартості монети - з 26 грудня 2023 року вона впала майже на 30%.

Огляд вартості DOT

З початку 2021 року ціна криптовалюти Polkadot незначно падала. Відомості, надані CoinGecko, показують, що протягом останнього місяця вартість цієї криптовалюти знизилася майже на 18%. Наразі ціна DOT становить $7,05, що свідчить про зростання на 3,87% за останні 24 години. За останні сім днів вартість монети зросла на 14,7%.

Polkadot займає 12-е місце серед найбільших криптовалют з ринковою капіталізацією приблизно $9,3 млрд. Проте варто відзначити, що передусім Polkadot є мультиплатформою, яка має за мету об'єднати всі існуючі блокчейни в єдину глобальну екосистему.

Основні метою Polkadot - підвищення масштабованості, зниження централізації та забезпечення безпеки. Для досягнення цих цілей платформа використовує концепцію парачейнів, які можуть працювати паралельно і взаємодіяти з іншими мережами в екосистемі Polkadot. Раніше ми вже описували топ-5 парачейнів в екосистемі Polkadot.

Вас може зацікавити така інформація:

  • Безкоштовна криптовалюта у 2024 році: топ-15 найбільш очікуваних розподілів монет
  • Автоматизоване криптовалютне інвестування: детальний посібник
  • 3 найкращі криптовалюти з ринковою капіталізацією меншою ніж $1 млрд.