Майнер GRIID вступив до торгівлі на біржі Nasdaq.

  • 30.01.2024 10:00
  • 3 хвилини читання
Майнер GRIID вступив до торгівлі на біржі Nasdaq.

Американська компанія з добування криптовалюти GRIID Infrastructure Inc оголосила про своє публічне статусування на біржі Nasdaq, яке відбулося 29 січня. Інформацію про це опубліковано на офіційному сайті компанії.

Звичайні акції компанії будуть торгуватися під торговим символом GRDI, а опціони - під торговим символом GRDIW.

Цей день став важливою віхою для GRIID, оскільки ми починаємо торгувати на американському ринку. Ми впевнені, що включення нашої компанії до переліку на Nasdaq підвищить нашу впізнаваність, ліквідність і приверне нових інвесторів, оскільки ми продовжуємо зміцнювати нашу позицію на ринку, - заявив генеральний директор GRIID Трей Келлі.

GRIID - це компанія, яка працює в сфері консалтингу та аудиту. Вона спеціалізується на наданні послуг з вимірювання сталого розвитку та звітності в різних галузях. Компанія допомагає підприємствам та організаціям впроваджувати практики, що сприяють сталому розвиткові, та вести звітність про їх вплив на середовище та суспільство. GRIID також проводить дослідження та аналізує дані, щоб допомогти клієнтам приймати обґрунтовані рішення та впроваджувати стратегії, спрямовані на досягнення сталості та конкурентоспроможності. Компанія відома своєю компетентністю і професіоналізмом у сфері сталого розвитку та впровадження стандартів GRI (Глобальна Ініціатива зі Звітності).

GRIID - майнінгова компанія, яка була заснована у 2018 році. Однак, самим видобутком біткоїнів вона почала займатися вже в 2019 році. Компанія використовує екологічно чисту енергію для майнінгу, що дозволяє їй створити вертикально-інтегровану бізнес-модель самостійного майнінгу з великим потенціалом росту.

Головний офіс компанії розміщений у Цинциннаті, штат Огайо, а центр досліджень і розробок знаходиться в Остіні, штат Техас. Дата-центри компанії розташовані в штатах Нью-Йорк і Теннессі.

Хто ще став публічним акціонерним товариством?

Оператор банкоматів біткоїнів Bitcoin Depot також вирішив стати публічною компанією і вийшов на фондову біржу Nasdaq 3 липня. Це стало можливим після злиття з SPAC GSR II Meteora Acquisition Corp.