Майнери біткоїна планують продати BTC на суму мільярдів доларів після халвінгу, зазначено у звіті 10x Research.

  • 14.04.2024 08:30
  • 3 хвилини читання
Майнери біткоїна планують продати BTC на суму мільярдів доларів після халвінгу, зазначено у звіті 10x Research.

Генеральний директор компанії 10x Research Маркус Тілен стверджує, що майнери можуть продати Bitcoin на суму у 5 мільярдів доларів після халвінгу.

Шахтарі розпочали інтенсивно видобувати біткоїни перед очікуваним халвінгом цього місяця. Кити продовжують активно купувати та утримувати BTC. Проте криптовалютна дослідницька компанія, яку очолює провідний аналітик Маркус Тілен, прогнозує, що шахтарі можуть продати біткоїни на мільярди після зменшення вдвічі нагороди за їх видобуток.

Розпродаж майнерів і китів може викликати негативний настрій на крипторинку, незважаючи на те, що експерти передбачають, що до кінця року ціна Біткоїна може досягти $100 тисяч.

Генеральний директор компанії 10x Research Маркус Тілен висловив тривожне попередження щодо криптовалютної галузі, вказавши на те, що майнери біткоінів найімовірніше розпочнуть продавати свої BTC у сумі $5 млрд. Це пов'язано з ускладненням процесу видобутку та фінансовими потребами, які їм необхідно задовольнити.

Дослідники компанії 10x Research передбачають, що після халвінгу Біткоїна у квітні може настати шестимісячне затишшя. Це може стати серйозним випробуванням для крипторинку, оскільки майнери готуються до продажу значної частини своїх запасів BTC.

"Залежність від цієї реалізації може тривати від чотирьох до шести місяців, що пояснює, чому Біткоїн може відходити від головного — як це було після попередніх халвінгів," додав він.

Інформація від CryptoQuant свідчить про те, що резерви майнерів значно зменшилися на спадному ринку, а спотові біткоїн-ETF підвищили попит на Біткоїн, що призвело до дефіциту пропозиції.

Розпродаж криптовалют після поділу блоку.

Генеральний директор CryptoQuant Кі Йон Джу повідомив у своєму дописі на X, що кити, які утримують біткоїни, ще не почали їх продавати. Однак зазвичай кити перемикаються з біткоїнів на альткоїни або продовжують торгувати BTC після халвінгу.

Біткойн великі гравці не продають. pic.twitter.com/MIcGknPNkU - Кі Янг Чжу (@ki_young_ju) 12 квітня 2024 року

Хоча фахівці передбачають, що у цьому році ціна Біткоїна сягне $100 тис., деякі чинники можуть спровокувати короткостроковий розпродаж. Після халвінгу, а також через попит з боку спотових біткоїн-біржових фондів (ETF), можна очікувати зміну парадигми в цінах та обсягах Біткоїну.

Ми раніше обговорювали, як зміниться вартість майнінгу Біткоїна після халвінгу.

Вас може зацікавити це.

  • Як видобути Біткоїн: Вся необхідна інформація про майнінг BTC.
  • Як готуватися до поділу Біткоїна у 2024 році
  • Скільки ще раундів буде у Біткоїна?