"Майнери скоротили продажі біткоїнів"

  • 19.04.2024 12:45
  • 2 хвилини читання
"Майнери скоротили продажі біткоїнів"

За даними Coinpaprika, майнери зменшують продажі біткоїнів перед наближенням халвінгу, що позитивно впливає на зростання курсу криптовалюти.

Напередодні останнього халвінгу майнери, як зазвичай, збільшували продажі біткоїнів, щоб протистояти очікуваному зниженню прибутків. Але поточні тенденції свідчать про зміну цієї стратегії. Ця зміна може позитивно позначитися на ринку біткоїна, можливо, викликати більшу стабільність або зростання ціни, оскільки може не відбутися звичайний розпродаж перед халвінгом.

Протягом останньої доби, за даними CoinGecko, ціна біткоїну зросла на 5,31% і склала $64 800.

Готовність шахтарів до халвінгу

Згідно з даними брокера Benchmark, цього року майнери краще підготувалися до халвінгу завдяки ралі біткоїна, яке тривало останні пів року. За останні два квартали ціна монети зросла на 140%.

Більшість майнерів біткоїну, чиї акції торгуються на біржах, вже збільшили або планують збільшити свою потужність для видобутку криптовалюти, щоб пристосуватися до зниження доходів і прибутку, - зазначив аналітик Benchmark Марк Палмер.

Він зазначив, що вплив халвінгу на економіку майнерів у майбутньому може стати ще значущішим, якщо історія повториться і в наступні кілька місяців після цього події відбудеться значний ріст ціни BTC.

Підготовка до розділення.

Гірники активно реалізували свої запаси біткоїнів під час підготовки до халвінгу. За останні півроку майнінгові компанії загалом продали BTC на $124 мільярди, зменшивши резерви до 1,8 мільйонів біткоїнів.